Іванов: «Вважаю, що команда дуже вдало виступила»

В.о. головного тренера «Агробізнеса» Олександр Іванов – про матч з «Металістом 1925» і першу частину сезону.

– Скажемо відверто, матч завершився з несподіваним, принаймні для мене, рахунком. Звісно, ми розраховували на перемогу, дуже серйозно готувалися до цієї гри, але рахунок такий, що не зовсім відображає цю напругу гри, яка була. Особливо в першому таймі нам десь повезло, ми забили і в суперника було два-три моменти, коли вони могли зрівняти рахунок. Тому підсумковий результат не відображає того, що було насправді на футбольному полі. Ми, повторюю, дуже серйозно готувалися до цієї гри, добре вивчили суперника, тому що всі команди, з якими нам пригодилось грати, були саме після гри з Металістом 1925 і фактично вийшло так, що Металіст ми вивчили краще за всіх. Вважаю, що це нам дуже допомогло. Ну і була в нас певна тактика на цю гру. Я дуже радий, що вона спрацювала.

– Добре видно, що Агробізнес знаходиться зараз в чудові формі. Чи не жалкуєте, що осіння частина сезону закінчилася?

– Розумієте, хороша форма завжди передбачає, що хлопці багато в чому собі відмовляють, підтримують вагу, отримують високі навантаження, тому всьому свій час. А сьогодні гра була доволі емоційна, бо хотіли перед своїми глядачами вдало закінчити сезон, тому хлопці виклали на футбольному полі все те, що в них було. І я вважаю, що вони заслужили зараз відпустку.

– Підведіть, якщо можна, короткий підсумок цього етапу…

– Коментар тут короткий. Я вважаю, що команда дуже вдало виступила. Достатньо подивитися на ту кількість очок, що ми набрали, на ту гру, яку ми показуємо, на ту кількість м’ячів, які ми забили. Тому вважаю, що зараз команда займає те місце, яке повинна займати. Хлопці молодці, подяка їм. Вони зрозуміли, що ми від них хочемо, той напрямок, який був запропонований. І найголовніше – вони повірили в себе, повірили в те, що можуть грати в класний футбол. Ось це найголовніше.

fcab.com.ua

You May Also Like