Відбулась щорічна конференція ХОФФ

27 листопада проведено XIV Конференцію Хмельницької обласної федерації футболу.

З тридцяти двох делегатів у ній взяли участь двадцять вісім. Головуючим зборів обрали голову ХОФФ Хібліна Ігоря Миколайовича, також був присутній представник УАФ –  перший віце президент Каденко Олександр Валентинович, повідомляє офіційний сайт ХОФФ.

Згідно затвердженого порядку денного було обговорено і прийнято рішення по дев’яти питанням. До складу асоційованих членів ХОФФ включено ГС «Дитячо-юнацька футбольна ліга Хмельницької області». Також делегати заслухали звіт голови ХОФФ про роботу проведену з 21.11.2018 до 27.11.2019 року і прийняли рішення визнати роботу ХОФФ у даний період задовільною.

З пропозиціями та оцінками роботи ХОФФ, а також підсумками роботи в містах і районах виступали і ділилися: Пташник В.П., Кулик М.М., Гаєвський А.М., Козійчук В.Р., Бейдерман Є.С.

У четвертому питанні було обговорено необхідність зміни назви ХОФФ. Підтримано змінити назву на Хмельницька обласна асоціація футболу (ХОАФ). Наступним рішенням, викликаним зміною назви, було затвердження Статуту організації у новій редакції.

Оновився і склад Виконавчого комітету замість Косюка Олександра Петровича включено Келюха Валентина Володимировича, який тривалий час успішно працює розвиваючи жіночий футбол. Обговорили і прийняли рішення про необхідність перейменувати осередки ХОФФ до 30 червня 2020 року і привести їх Статути у відповідність до нової редакції Статуту ХОФФ. За підсумками роботи, заступником голови ХОФФ Кузнецов М.С., зачитано присутнім Постанову XIV Конференції ГС «ХОФФ».

Завершилась Конференція нагородженням представників команд Прем’єр ліги Случ (Красилів) срібними нагородами та Случ (Старокостянтинів) – бронзовими. Привітали й чемпіонів області серед ветеранів – Папірник (Понінка) і бронзового призера цих змагань волочиський Агробізнес.

Персональними нагородами відзначили й футбольних діячів нашої області:

Медалями «За заслуги УАФ»:

Пташника Володимира Петровича – дитячого тренера ДЮСШ-2 (м. Кам’янець-Подільський).

Бейдермана Євгенія Станіславовича – президента ФК «Поділля» (Хмельницький).

Гаєвського Анатолія Миколайовича – голову Новоушицької районної федерації футболу.

Дехтярука Олександра Миколайовича– голову Федерації футболу Полонського району.

Сінькова Євгенія Васильовича – голову Волочиської районної федерації футболу.

Почесними відзнаками УАФ

Повха Володимира Володимировича – голову ФСТ “Колос” АПК України у Хмельницькій області.

Руснака Адальберта Адальбертовича, члена комітету розвитку студентського футболу ХОФФ

Овакяна Вачагана Аваковича, інструктор-методист обласної ДЮСШ ФСТ “Колос” АПК України у Хмельницькій області

Сторожука Івана Вікторовича, завідувача відділу з питань фізичної культури і спорту Виконкому Старокостянтинівської міської ради.

Козійчука Віктора Романовича, голову Федерації футболу Шепетівського району та ОТГ.

фото hoff.km.ua

You May Also Like