Три гравці «Епіцентра» в збірній півріччя ААФУ

Sport Arena та Асоціація аматорського футболу України відзначили кращих гравців літньо-осінньої частини сезону 2019/20.

У збірній групи 1 чемпіонату ААФУ опинились одразу три гравці «Епіцентра» з Дунаївців, який пішов на зимову перерву на третій сходинці турнірної таблиці. Це провідні гравці команди Олександр Темерівський, Тарас Пліс та Руслан Івашко.

Останні двоє потрапили і до символічної підбірки 33-х кращих гравців літньо-осінньої частини сезону 2019/20 в ААФУ.

Руслан Івашко («Епіцентр» Дунаївці Хмельницька область)

33 роки – 11 матчів (829 хвилин) – 7 голів, 3 асисти

«Важко оцінити важливість цього гренадера-пілігрима для дебютантів ААФУ. Високий, але при цьому пластичний і хитрий форвард не лише багато забиває, але й допомагає команді своєчасними скидками, заробленими стандартами. Дуже сильно провів осінь, зробив вирішальний вклад у перемогу над «Світанком-Агросвіт» – безпосереднім конкурентом і сильним суперником. Міг зробити навіть більше, але в передостанньому матчі отримав травму».

Тарас Пліс («Епіцентр» Дунаївці Хмельницька область)

28 років – 12 матчів (1080 хвилин) – 4 голи, 5 асистів

«У складі «Агробізнеса» Пліс зібрав пристойну колекцію нагород, а тепер відгукнувся на запрошення від нового амбітного футбольного проекту Хмельниччини. Завдяки своїм швидкісним даним і наполегливості, він взяв участь у дев’яти результативних комбінаціях і заробив кілька стандартів під голи. До речі, активність Пліса часто призводить до штрафних і кутових, а «Епіцентр» – лідер західної групи за голами зі стандартних положень».

sportarena.com

You May Also Like