Собуцький: «У цьому сезоні немає планів виходити в Прем’єр-лігу»

Президент «Агробізнеса» Олег Собуцький в інтерв’ю програмі «Україна футбольна» розповів про завдання на сезон.

«Звичайно, можна було би повірити, що піднімемося так високо, тому що ми реально збільшили бюджет клубу, зробили селекцію. Якщо проаналізувати минулий рік, у нас був великий нефарт. Ми майже 44 матчі не били пенальті, а в 18-му та 19-му турах ми нарешті били пенальті. Це був рік нефарту. Багато питань у нас було до суддів, і потрібно було підтримувати дух хлопців, щоб вони повірили самі в себе, тому давали преміальні навіть після деяких поразок», – заявив Собуцький.

«Ми пам’ятаємо як закінчили Другу лігу, ми стали абсолютними чемпіонами, тому було шкода прощатися з тими хлопцями, хто був з самого початку при народженні цієї команди. Можливо, я не послухав тренерський штаб і сказав залишити місцевих хлопців, але потім ми побачили, що потрібно вливати нову кров і займатися підбором нових виконавців. Взимку було важко підібрати нові кадри, а минулого літа ми  зробили селекцію».

«Чи будуть зміни на тренерському містку? Зараз поки невідомо. Андрій Донець займається цим питанням».

«Перед командою стояло завдання зайняти шосте місце, і хлопці з цим завданням впоралися. Будемо надіятись, що надалі виступатимемо не гірше. Не буду лукавати, у цьому сезоні у нас немає планів виходити в  Прем’єр-лігу, тому що нам спочатку потрібно довести до ладжу стадіон, зробити інфраструктуру, і вже на наступний сезон ми будемо думати. Поки в нас не буде відповідного стадіону, в нас немає планів на Прем’єр-лігу, адже ми хочемо грати для наших глядачів. А якщо сьогодні йти в Прем’єр-лігу і проситися в Хмельницький чи Тернопіль, то не матимемо нашого вболівальника».

You May Also Like