П’ять гравців «Агробізнеса» у збірній півріччя Першої ліги

Гравці волочиської команди отримали відзнаку за результатами першої половини сезону.

Сайт Sport Arena та компанія Wyscout називають 33 найкращих гравців першого півріччя Першої ліги сезону 2019/2020. У цій когорті знайшлось місце і п’яти гравцям волочиського «Агробізнеса».

Роман Гагун («Агробізнес»)

26 років – 19 матчів (1671 хвилина) – 1 асист

«Гагун не із тих класичних фулбеків, які видовищно діють на фланзі, вмикаючи техніку та швидкісний дриблінг на рівні гравців групи атаки. Козирі Романа – в грі на команду. За це півріччя він виконав 174 єдиноборства в обороні (№3 за цим показником у лізі), 1129 передач (№5), 267 пасів із просуванням (№3). Часто брав участь у розлогих багатоходових комбінаціях на початковій стадії, а також відпрацьовував позаду так, щоб зв’язковий вище за флангом (найчастіше це був інвертований вінгер Черненко) міг вільно творити, без хвилювання за редут».

Ігор Курило («Агробізнес»)

26 років – 18 матчів (1620 хвилин) – 2 голи, 1 асист

«Унікальний за своєю роллю захисник – у попередніх командах грав на забутій вже позиції заднього захисника (останній ліберо України), у нинішній виступає таким собі оборонцем-плеймейкером. Судіть самі: у Курила 39 розрізних передач (найкращий показник серед захисників), 229 передач у фінальну третину (№1), 269 пасів із просуванням (№1-2). Часто Ігор розпочинає атаки через довгий пас (181) і подачі зі стандартів найбільшої віддаленості. А в грі на своїй половині поля цього гравця вирізняє непоступливість і впевненість у силовій та верховій боротьбі (здійснив відразу 167 верхових єдиноборств, що теж є одним із найкращих показників сезону)».

Андрій Кухарук («Агробізнес»)

23 роки – 19 матчів (1502 хвилини) – 3 голи, 1 асист

«Уособленням загальнокомандного прогресу «Агробізнесу» можна вважати Кухарука. Так, як клуб перетворився на наших очах із новачка, який бореться за виживання в лізі, в цілком реального претендента на медалі, так і особисто цей півзахисник досяг великого індивідуального прогресу, значно додавши в комбінаційній грі, якості роботи від центрального плацдарму й до чужого карного майданчика. Гравець володіє хорошим ударом і навиком розрізного пасу. Може додати в чистоті відбору (поки що з 45 фолами він у п’ятірці гірших серед регулярних стартерів). Уже досяг великого прогресу в грі box-to-box, будучи провідником між хвилерізом (найчастіше Думанюк, рідше – юний Дідик) і чистим атакувальним хавбеком (Груша часто грав навіть, можна сказати, другого форварда)».

Руслан Черненко («Агробізнес»)

27 років – 18 матчів (1594 хвилин) – 6 голів, 6 асистів

«У спадщину від київського «Арсеналу» волочиському клубу дістався розкішний дует вінгерів Семенюк — Черненко. Обидва вони гідні відзнаки, віддамо належне Руслану, в якого потужний особистий показник (12 балів за системою «гол+пас») та великий внесок у гру команди як виконавця стандартів і розпасовщика (разом із волинянином Горопевшеком – лідер серед асистентів). Черненко (зазвичай він грає все-таки інвертованого флангового хавбека, будучи лівоногим гравцем) завдав 54 удари та виконав 91 навіс, ввійшовши у трійку найкращих у лізі за цими показниками».

Ігор Сікорський («Агробізнес»)

31 рік – 19 матчів (1275 хвилин) – 8 голів, 2 асисти

«Ранній Сікорський був швидкісним гравцем фактури та типажу флангового півзахисника, але наполеглива робота в залі дозволила йому суттєво наростити м’язи та перейти в амплуа силового форварда. Саме в такій якості він пригодився «Агробізнесу», який до того використовував більш легкого, рухливого Семенця. Сікорський назабивав 8 м’ячів, був корисний у підіграші за рахунок скидок, останнього та передостаннього пасу, а свої переваги в чужому карному майданчику підтвердив дуже переконливим показником – 68 дотиків у карному майданчику».

На фото Ігор Курило, fcab.com.ua

You May Also Like