Собуцький шкодує про відхід Іванова

9 грудня екс-наставник  «Агробізнеса» Олександр Іванов попрощався з командою.

«Хлопці! хочу подякувати вам за той час, коли ми разом працювали! Дякуючи своїй праці та старанням ви  дуже багато чого досягли! Я горджуся тим, що ми з вами були разом. Я вас всіх обіймаю і не прощаюсь! А кажу до побачення!», – заявив вже екс-керманич команди Олександр Іванов.

«Команді «Агробізнес» дуже поталанило працювати під Вашим мудрим керівництвом. Наш результат – це Ваша заслуга. Ми щиро вдячні Вам за те, що Ви не шкодували сил й завжди спрямовували свій талант на досягнення нашого успіху!

Але не завжди в житті все залежить від нашого бажання.Нам дуже шкода, що так склалось, але життя непередбачуване і впевнені, що все найкраще ще попереду. Ми із великим задоволенням будемо радо Вас бачити у нас, адже Ви назавжди залишитесь для нас частиною футбольної сім’ї «Агробізнес», – прокоментував відхід тренера президент клубу Олег Собуцький.

На тренерському містку ФК «Агробізнес» Олександр Іванов провів з 27 липня до 23 листопада 2019  20 матчів.  З них як старший тренер (помічник головного тренера) –  13 матчів, 7 – як виконуючий обов’язки головного тренера. На останньому етапі здобув п’ять перемог при двох поразках.

You May Also Like