До початку нового футбольного сезону головний стадіон Хмельницької області отримає обнову.
Як вже повідомлялось раніше, на центральному міському стадіоні «Поділля» з’явиться нове футбольне табло. Наразі триває виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт по влаштуванню нового табло, а його орієнтовна вартість складає один мільйон гривень.
«Табло вже було давно встановлене на цій спортивній споруді, воно морально застаріло, і вже навіть запчастин таких не випускають підприємства. Тому і назріло питання з оновленням табло. Прийнято рішення встановити нове світлодіодне табло такого ж типу, як на кінотеатрі «Планета». Тобто це великий телевізор, на якому можна показувати повтори і запускати якусь рекламу», – повідомив начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез.
За прогнозами управління, нове табло на стадіоні з’явиться до початку нового футбольного сезону, а встановити його планують у східній частині арени, ближче до залізничного вокзалу.
За матеріалами ТРК «Місто»