«Агробізнес» поступився у першому турецькому спарингу

Перший контрольний матч в Туреччині команда Чижевського зіграла проти представника чемпіонату Казахстану.

За домовленістю матч тривав 120 хвилин (3 тайми по 40 хвилин), а тренери отримали можливість переглянути майже всіх футболістів, у тому числі потенційних новачків. Їх у складі «Агробізнеса» було двоє.

Що стосується результату, «Тараз» переміг з мінімальним рахунком 1:0, хоча волочиська команда мала як мінімум не програти, якби Віталій Груша реалізував пенальті.

«Тараз» – Агробізнес 1:0

Гол: Затл, 88

Стартовий склад «Агробізнеса»: Воробей, Гагун, Бойчук, Курило, Юхимович, Захарченко (Слотюк 41), Думанюк, Кухарук, Семенюк, Черненко, Козьбан

З 61 хвилини склад команди набув такого вигляду: Воробей (Артим 81), Палюх, Гарсія Кампійо, Слотюк, Дідик, Когут М., Когут І., Груша, Петров (гравець на перегляді 110), Семенець, гравець на перегляді

Свій наступний матч на зборі «Агробізнес» зіграє 27 лютого проти «Іслочі» з Білорусі.