Поле стадіону «Поділля» готують до відновлення сезону

Відновились роботи по першому етапу підготовки футбольного газону до сезону 2020 року.

Наразі працівники стадіону проводить загрібання піску та зачісування сухої трави, ретельний огляд стану трав’яного покриття на предмет просідання ґрунту чи можливих пошкоджень після зимової «сплячки», повідомляє офіційний сайт ДЮСШ №1.

Наступним етапом підготовки стане підсів необхідних місць спецсумішшю з землі, торфу та піску. З настанням сприятливого температурного режиму (стабільна температура понад 10 градусів тепла) планується суцільний підсів футбольного газону спеціальними травами з витривалістю до навантаження та сумішшю з мінеральних, азотних та калійних добрив, а також проведення робіт спецтехнікою по аерації та скарифікації, що у свою чергу придасть сил, як кореневій системі, так і трав’яному зовнішньому покриттю.

Після проведення всіх необхідних робіт по догляду за футбольним полем власними силами будуть виконанні роботи по профілактиці системи автоматичного поливу – перевірка клапанів подачі води до форсунок по всьому полю, заміна фільтрувальної станції, пробний запуск та настроювання частоти і об’єму поливів в залежності від потреб та погодних умов.

фото dush1.com

You May Also Like