Голкіпер «Поділля» Чуваєв зустрівся з вболівальниками

Новачок команди владнав неприємну ситуацію і порозумівся з вболівальниками.

3-го березня відбулась зустріч вболівальників з Олегом Чуваєвим – голкіпером, з яким нещодавно «Поділля» підписало контракт. Зустріч стала логічним завершенням непорозумінь, які  виникли навколо минулого голкіпера, повідомляє офіційний сайт клубу.

Нагадаємо,після того, як клуб оголосив про підписання контракту з Олегом Чуваєвим, представники ультрас виступили з заявою: «Наша фанатська спільнота вважає неприйнятним бачити у лавах рідної команди людину, яка у важкий період виступала в російському чемпіонаті…». Керівництво «Поділля» швидко відреагувало на цю заяву і провело зустріч із вболівальниками, щоб прояснити ситуацію. Та фанатів тоді здивувало і не влаштувало те, чому сам Олег Чуваєв не прийшов на зустріч.

Президент «Поділля» Євген Бейдерман, щоб завершити епопею у цьому питанні, організував нову зустріч з вболівальниками, на яку прийшов і голкіпер

«Мені дуже не приємна вся ця ситуація, яка склалася навколо мене, – розпочав Олег – У 2013 році я виступав за «Севастополь», я вже знав, що мій контракт не продовжать, і мій агент підшуковував для мене новий клуб. І десь у листопаді чи грудні того року я підписав угоду з командою «Томь», куди і переїхав у 2014 році. Як би я міг тоді передбачити, що в нас Росія розпочне війну, то не підписував би той контракт. Але, коли почалися активні дії в Донецькій та Луганській областях, я намагався розірвати договір, щоб грати в Україні, в якій я народився, в якій народився мій син, і яка є для мене Батьківщиною. Однак клуб відмовлявся розривати угоду. Коли в команду прийшов новий головний тренер, у мене з’явився шанс поїхати з Росії. Я знову звернувся до керівництва клубу, щоб відпустили мене, хоча мав ще там грати. І вони погодилися. Відтак у 2016 році я незважаючи на фінансові втрати через розірвання договору, повернувся на рідну землю й з допомогою свого агента – Шаблія, став гравцем «Зорі», яку на той час очолював Юрій Вернидуб. Та для мене тоді було головним повернутися в Україну. Якщо хтось має сумніви в моїй патріотичності, то я скажу що в Україні народився, тут і помру. Я не конфліктна людина і ця вся історія для мене й моєї сім’ї дуже неприємна. А в команді хотів би грою довести свою відданість… Що до окупації Криму то жодна нормальна країна в світі не визнає цього, бо Крим – це Україна».

Представник ультрас «Поділля» подякував за приділений час, за те що така зустріч відбулась, й на завершення промовив: «Ласкаво просимо в «Поділля»!». На завершення усі присутні потиснули один одному руки. Домовились, що «сокиру війни» закопують, а голкіперу бажають надійної гри на останньому рубежі «Поділля»!

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like