Собуцький: «Наступного року вже будемо говорити за Прем’єр-лігу»

Почесний президент «Агробізнеса» Олег Собуцький відвідав команду на зборі в Туреччині.

– Ви не зраджуєте традиціям і цього разу, як і в минулі роки, відвідали навчально-тренувальні збори в Туреччині, цікавитесь командою, підготовкою до сезону. Яке враження справило на Вас перебування в тренувальному таборі ФК Агробізнес?

– Я не те, що цікавлюся, я зобов’язаний знати де знаходиться команда, що команда робить, в яких умовах готується до початку другого півріччя сезону. Бо ми розуміємо, що Перша ліга в цьому році дуже непроста, дуже багато сильних команд й ми повинні дуже добре готуватися до цього. Працювати як по підбору гравців, так і повинні створити всі умови для хлопців, щоб тренування пройшли на найвищому рівні. 

– В клубі зараз панує бойовий дух, вже неодноразово лунали висловлювання, що команда, яка зараз створюється, спроможна на високі досягнення, здатна потіснити “грандів”, команди, які прагнуть підвищитися в класі. Чи може по цій причині бути переглянуте завдання на сезон в плані  підвищення «планки»?

– Яке б місце ми не зайняли, – чи перше, чи друге, чи, як ставили завдання перед початком цього сезону, не нижче шостого, – ми цього року не йдемо в Прем’єр-лігу, тому що ми ще не створили бази. В нас на сьогодні стадіон не готовий до матчів в УПЛ. Якщо б стадіон був готовий, то ми, звичайно б, могли говорити про підвищення в класі. Ми повинні грати на домашній арені, перед своїми глядачами. А домашня арена цього року ще не готова. Тому на сьогодні такої цілі в нас немає. Навіть, якщо ми займемо перше, друге, третє місця. Все одно комусь цим місцем, згідно регламенту та спортивного принципу, поступимося.

– Ми вже зіграли в Туреччині три контрольні матчі. З міцними командами найвищих національних дивізіонів. Програли, виграли та зіграли унічию. Результат не є на цьому етапі пріоритетним, та все ж, чи має він значення? 

– Значення завжди має. Тому що хлопці, як би там не було, нехай це і товариські спаринги, коли виграють, то в них збільшується впевненість, піднімається настрій. У випадку програшу десь футболісти можуть впасти моральним духом, втратити впевненість, недопрацьовувати на тренуваннях. Тобто, як би там не було, хоч і без турнірної таблиці, чи інших залікових балів, але для впевненості результат має значення.

– Весною в Першій лізі ми стартуємо в гостях, причому з лідером дивізіону. На вашу думку, наскільки важливим є хороший результат у стартовому матчі для успішного руху далі?

– Не буває важливих, чи не важливих матчів. Всі – важливі. Кожен матч – щоразу нова гра, новий бій, нові виклики.

– Ви вже згадали, що в нас інфраструктура не готова до Премєр-ліги. Які загалом плани в її розвитку в 2020 році?

– Так як планували, в минулому році збудували штучний майданчик, тренувальне («нижнє») поле… В цьому році маємо плани обов’язково збудувати нову (східну) трибуну. Так як наступного року ми вже будемо говорити і за Прем’єр-лігу.

– В нас є успішна ветеранська команда Агробізнес, чемпіон України. Які плани на цей сезон у наших ветеранів?

– Будемо обов’язково брати участь в чемпіонаті України 35+, також в чемпіонаті Хмельницької області. Буквально вчора призначили тренером цієї команди Анатолія Лукашевича Чубатюка. Раніше він був начальником команди, а тепер буде відповідати за неї як головний тренер.

– Кілька слів про ребрендинг. Клубна символіка була створена нашвидкоруч, коли команда розпочинала свій аматорський шлях. Стрімко піднялася у футбольній ієрархії і зараз знаходиться на професіональному рівні, відтак потребує обновлення логотипу, клубної атрибутики. На якому етапі зараз процес ребрендингу клубу?

– Ми розпочали процес обновлення бренду ФК Агробізнес. Буквально вчора ми мали перемовини з розробниками, була проміжна презентація. Ми обов’язково проведемо ребрендинг. Думаю, що протягом місяця ми повинні це зробити.

– Традицією в клубі також є, при вашому відвідуванні команди в Туреччині, проведення футбольного матчу серед тренерського штабу, лікарів та адміністрації. Сьогодні, у вільний від тренування час, він відбувся. Задоволені цим дружнім поєдинком?

– Справді, з року в рік тут в Туреччині під час зборів головної команди це відбувається. У нас в клубі всі люблять футболі і грають в нього. Тому щоразу проводимо такі дружні баталії в Туреччині. На полі всі рівні. Киплять пристрасті, кожен хоче себе проявити. Не менше, ніж діючі футболісти. Це згуртовує наш колектив, робить нас єдиним цілим.

fcab.com.ua

You May Also Like