Чижевський: «Тренер ніколи не буде задоволений до кінця»

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський про спаринг з китайцями та збори.

– Відбувся дуже цікавий матч, тому що я задоволений як самовіддачею футболістів, так і самою грою, постановкою того, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях, перенесенням цих ретельних напрацювань на саму гру. Сподобався сьогодні, зокрема, контроль м’яча. Так, хотілося б побільше гострих моментів біля чужих воріт, над тим ще треба працювати і добавляти з кожнем днем, щоб їх більше створювати в лінії атаки.

Тішить те, що футболісти не поступаються супернику в силовій боротьбі, чи виграють цю боротьбу. Ми налаштовуємо на це футбоілстів, тому що Перша українська ліга в значній мірі будується на силовій боротьбі, особливо на цьому будуватимуться перші весняні матчі. Тому що будуть важкі футбольні поля, і хто буде фізично краще підготовленим, той буде перемагати в протиборствах і забезпечувати результат.

Тішить також, що в усіх іграх територіальна перевага була на нашому боці. Те, що ми в ряді випадків не втілили її в голи – це вже інша справа. Також важливо, що біля наших воріт у суперників немає моментів, але насторожує, що один удар по наших воротах – і м’яч залітає. Щоправда, переважно залітають м’ячі, до яких воротар не в силі дотягтися. Як, наприклад, було сьогодні.

Я своїм футболістам наголошую –  якщо ми не пропустимо, то свій момент завжди будемо мати. І навіть здобудемо своє одне очко, що, як не як, в ряді випадків є позитивним результатом.

На сьогодні я задоволений відношенням футболістів до роботи, бо зараз вже такий період пішов, двадцятий день на зборах, що треба «втриматися на плаву», десь пересилити себе, потерпіти. Сам був у тій шкірі і знаю що це таке. Психологічно дуже важко бути такий тривалий час далеко від дому і налаштувати футболістів на ігри в кінці зборів досить проблематично. Але наші футболісти на сьогодні серйозно відносяться до своєї роботи і виконують те, про що ми їх просимо.

– Цікавими є результати матчів, проведених Агробізнесом. Немає великих рахунків, одна команда забивала в кожному з матчів не більше двох голів. Чи задоволені суперниками в контрольних поєдинках в Туреччині? Чи дали вони вам можливість знайти відповіді на всі питання стосовно  формування складу та тактичних напрацювань?

– Я задоволений спарингами, тому що в нас були команди Прем’єр-ліг, та Перших ліг, кожна з яких ставить перед собою високі завдання і відповідно якість цих команд, їх налаштування на матчі відповідає рівню нашого чемпіонату у Першій лізі, рівню нашої команди. Тож ми можемо на фоні них перевірити свої сили, чого ми варті на сьогоднішній день.

В певній мірі задоволений, наскільки ми на сьогодні підготовлені в плані фізичному, тактичному… Зрозуміло, що завжди є нюанси, щось мусимо допрацьовувати. Тренер ніколи не буде задоволений до кінця, тому що ми скільки живемо – стільки вчимося. Повернемося додому й будемо продовжувати вдосконалювати взаємодію між гравцями, тактичні схеми, вдосконалювати фізичну форму, щоб у повній готовності підійти до першого офіційного матчу з Рухом. І ми це зробимо.

fcab.com.ua

You May Also Like