Як проводять карантин гравці «Агробізнеса»

Гравці волочиської команди прагнуть повернутися на футбольне поле.

А поки вимушені дотримуватися загальнонаціонального карантину.

Ігор Курило: «Знаходжуся вдома, у батьків. У нас все добре. Стараюся підтримувати себе в формі. Живу в маленькому містечку, тож виконуючи всі карантинні застороги, уникаючи контактів, вдається займатися індивідуально. Життя зупинилося. Виконуючи поради лікарів, практично весь день перебуваю вдома, на вулицю без потреби не виходжу.

Дуже хотілося стартувати у весняній частині чемпіонату. Тривалий час не грали офіційних матчів, хотілося нарешті повернутись в Першу лігу. Тож дуже прикро від того, що відбувається, але це треба пережити. На перший план виходить здоров’я та благополуччя людей, а футбол відходить на другий план. Та будемо сподіватися, що ситуація виправиться і ми зможемо закінчити чемпіонат».

Роман Дідик: «Кожному гравцю нашої команди дали індивідуальну роботу.  Вся наша команда зацікавлена в тому, щоб не втратити ту форму, яку ми набули на тренувальних зборах. Під час карантину, крім підтримки спортивної форми, дивлюсь фільми, серіали, вивчаю теорію футболу, граючи у FIFA 20 (сміється). Багато часу проводжу з рідними. Вірю, що скоро завершиться епідемія коронавірусу у всьому світі і всі люди повернуться до звичного життя».

Дмитро Козьбан: «Зрозуміло, що всю зиму готувалися, дуже чекали початку чемпіонату і всі  занудьгували за футболом. Але така ситуація в світі, що звісно, до неї треба підійти з розумінням. На першому місці здоров’я людей! Сподіваюся, що якомога швидше карантин закінчиться і ми повернемось до звичайного життя. На період карантину тренери дають нам завдання, які стараюсь виконувати, не забуваючи, звісно, про карантинні заходи. І тримати себе у формі, щоб, коли розпочнеться чемпіонат, бути в тонусі.

Ніхто не думав, коли це розпочалось в Китаї, що така ситуація буде в усьому світі! Звісно, до цього потрібно віднестися серйозно. Кожна людина повинна виконувати прості речі, щоб не заразитись цим вірусом самому і не наразити на це інших. Ми із сім’єю весь час проводимо вдома, виходячи хіба що в магазин. Свої заняття проводжу, не контактуючи з іншими людьми».

Fcab.com.ua

You May Also Like