Чижевський: «Постійно підшукуватимемо гравців»

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський розповів про завдання на сезон.

«Президент клубу не ставить завдання вийти в УПЛ? Звісно, вже розмовляли з футболістами, адже вони задавали багато питань з цього приводу. Наше завдання — виходити і перемагати у кожному матчі. Про це і домовилися з хлопцями. У першу чергу, футболіст повинен сам себе мотивувати і ставити перед собою амбітні завдання.

Адже на кого звертають найбільшу увагу? На тих гравцях, які разом зі своєю командою знаходяться у верхній частині турнірної таблиці. Думаю, що кожен футболіст хоче грати у Favbet Лізі. Для цього треба постійно працювати над собою, зростати у професіональному плані, а твоя команда щоб була у числі лідерів.

Не знаю, яке місце Агробізнес посяде за підсумками цього чемпіонату, але ми хочемо розташовуватися якомога вище. Для цього потрібно виходити на кожну гру і досягати максимального результату. Апетит приходить під час їжі. Відбутися може все що завгодно – остаточне рішення ухвалюватиме президент. Наше завдання — грати і перемагати.

Відзначу, що ми постійно підшукуватимемо гравців, які зможуть підсилити команду. Будемо запрошувати новачків на окремі позиції. Для нас головне не кількість, а якість. Кожен новий гравець має бути сильніший за тих хлопців, які у нас зараз є.

Награватимемо склад не на один сезон. Все залежить від завдання, які поставить Олег Собуцький. Наголошую, разом з хлопцями прагнемо прогресувати, це вкрай важливо для нас. Перемоги додають впевненості гравцям. Якщо досягатимемо позитивного результату і знаходитимемося у верхній частині таблиці, то хлопці більш впевнено себе почуватимуть і це нам допоможе у майбутньому», – розповів Чижевський в інтерв’ю програмі «Україна футбольна».

фото fcab.com.ua

You May Also Like