Лікар «Агробізнеса»: всі у команді здорові

Головний лікар «Агробізнес» Ярослав Яремішин розповів про стан справ у команді.

«Минуло більше двох тижнів від нашого повернення з турецьких навчально-тренувальних зборів. Цей час  ми мали змогу провести в самоізоляції. Протягом періоду ніяких неприємних інцидентів у команді не сталося – всі здорові. Протягом останніх днів переговорив з усіма футболістами. Скарг немає ніяких. Звісно, ми, лікарі та тренерський штаб, тримаємо постійний зв’язок з кожним.

У деяких футболістів після повернення із зборів були певні пошкодження. Дались взнаки інтенсивні тренування та напружені контрольні поєдинки. Зараз всі травми заліковані, кожен має змогу повноцінно підтримувати форму.

Швидше за все карантин буде продовжено, адже зараз ситуація з пандемією лише набирає обертів. Додому повернулося багато заробітчан з-за кордону, в тому числі з країн, де епідемія дуже розгулялася. Вони детально не обстежені, частина з них, як бачимо із повідомлень в ЗМІ, не дотримується карантину. Тож, імовірно, нас все ще чекає попереду. Хоча, звісно, не хочеться думати про погане, всім хочеться повернутися до нормального життя. Ця напруга, стривоження не сприяє морально-психологічному стану як футболістів, так і кожного громадянина. Сподіватимемося на краще», – цитує Яремішина офіційний сайт «Агробізнеса».

фото fcab.com.ua

You May Also Like