Чижевський: «Треба тільки налагодити інфраструктуру»

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський – про перспективи вийти в УПЛ.

«Можливо, це і правильно, що президент поки відмовився ставити завдання вийти в УПЛ. Є багато президентів клубів, які хочуть все і зразу, а для того ніякого підґрунтя немає. В «Агробізнесі» все послідовно. Наскільки я розумію, президент клубу хоче спочатку побудувати інфраструктуру, а потім вже готовими виходити в Премєр-лігу.

Чи поставимо таке завдання на наступний сезон? Фінансове становище на сьогодні стабільне, і якщо поставлять таке завдання, то чому б ні? Все для того є. Треба тільки налагодити інфраструктуру. Не думаю, що буде велика проблема зробити швидкий ремонт і добудувати трибуну. Наскільки я знаю, президент клубу хоче будувати додаткову трибуну. Поле буде підготовлене.

Не знаю як буде з «дублем», командою U-19 і жіночою командою, не знаю де брати футболістів.  Для такого маленького містечка це буде проблемою, адже є скрутнощі з поселенням гравців. Це буде катастрофа, якщо додасться ще декілька команда. Треба спочатку побудувати якийсь корпус чи готель, щоб футболісти могли приїжджати і ми були до того готові», – розповів керманич «Агробізнеса» в інтерв’ю Youtube-каналу «Трендець».

фото fcab.com.ua

You May Also Like