Костишин: «Чемпіонат потрібно догравати однозначно»

Головний тренер «Поділля» Віталій Костишин – про карантин і функціональний стан команди.

«На щастя – так, всі здорові, ніяких нарікань у цьому плані в хлопців немає. Усі займаються по індивідуальному графіку. Хлопці всі професіонали, розуміють, що без підтримки форми кар’єру можна легко загубити. А в нас фактично всі молоді, і хочуть чогось досягти, тому відповідально ставляться в першу чергу до себе й тренуються на разі в тих умовах, які дозволяє ситуація»,  – сказав тренер в інтерв’ю офіційному сайту клуба.

«Фізично кожен з футболістів звичайно підтримує форму, але в ігровому  плані без практики все рівно буде важко. Індивідуальні заняття не можуть повноцінно замінити всі командні тренування, але такий стан справ у світі, що мусимо підлаштовуватись. Скільки часу буде в нас на збір – залежить від ситуації в країні мабуть. Я вважаю, щоб команда була готова цілісно – нам перед стартом потрібно хоча б три тижні. Але чи вони будуть в нас, велике питання?».

«Моя думка – чемпіонат потрібно догравати однозначно! В будь-якому випадку, нехай в інтенсивнішому графіку, через 2-3 дні, але догравати. В нас і так в році більше часу іде на підготовчі періоди та канікули. Ігровий цикл офіційних матчів не такий вже й великий. А як професійно може вирости гравець, якщо немає достатньої практики, а таку можна здобути лише через офіційні поєдинки, ніякі тренування це замінити не можуть».

You May Also Like