Гравці «Поділля» з нетерпінням чекають відновлення сезону

Футболісти хмельницького «Поділля» – про карантин та очікування від відновлення сезону.

Арсентій Дорошенко: “Вільний час проводжу дома з близькими,ну і звісно ж підтримую форму. За формою слідкувати трішки важкувато, але справляємось . Не вистачає напевне інвентарю, і мабуть було б краще якби тренера відправляли нам кожного дня завдання і тренування. Здається мені після такої паузи футбол дуже зміниться, і визначальним у цьому буде саме підхід і розуміння гравців до такої ситуації, адже на мою думку все буде по-другому у всіх відношеннях”.

Владислав Погорілий: “Тренуватись під час міжсезоння це одне, а коли ще й майданчики зачиненні і стадіони – це на порядок все ускладнює. Виходив пробігтись в парк поряд, зупинили правоохоронці, пояснили ситуацію. Тому тренуюсь в більшості в домашніх умовах. Роблю все, що дозволяє квартира. Наскільки добре побачимо після поновлення тренувального процесу. Що буде визначальним у боротьбі за лідируючі позиції після такої непередбачуваної паузи? Не думаю, що дадуть багато часу на підготовку, тому бажання і характер стануть на перший план.

Артем Панасенков: “Намагаюся використати вільний час по максимуму, бо при відновленні чемпіонату буде важко, якщо в цій ситуації не підтримувати форму, звичайно ж це не замінить тренування на живому полі з м’ячем, але, що маємо те маємо. Дуже бракує зараз спілкування, колективу, який був в роздягальні окрім ігрового і тренувального процесу, за усіма скучаю. Використовую час з користю, знову ж таки – що б бути готовим до чемпіонату, але так само багато часу проводжу в крузі сім’ї, зараз без цього ніяк. Я вважаю що після того, як чемпіонат стартує на перший план вийде БАЖАННЯ, оскільки всі вже близько півтора місяці поза футболом, навряд чи хтось побачить елегантний і красивий футбол, все буде на емоціях і у боротьбі, усім потрібні очки!”.

Артур Діма: “Дуже важко під час карантину тримати себе в формі , тому що немає тренувального ритму, тебе постійно щось відволікає, але ми професіонали і розуміємо, що від нас залежить наш фізичний стан, коли відновлять чемпіонат. Я думаю, що на перший план, після такої перерви, вийде характер. Команда, яка готова буде до складних тренувань, на межі травм, тому що після такої паузи прийдеться швидко війти в ігровий тонус, а це може потягнути за собою травми. Тому вирішить все характер і бажання до перемоги. Я надіюсь, що наша команда зможе це все подолати без травм і коли відновиться чемпіонат, ми будемо перемагати і покажемо характер!”.

За матеріалами офіційного сайту ФК “Поділля”

You May Also Like