Донець: «Перші тури будуть важкими для всіх»

Віце-президент «Агробізнеса» Андрій Донець – про можливе послаблення карантину найближчим часом.

– Пане Андрію, з яким настроєм зустріли інформацію про поступове послаблення карантину?

– Було б дуже добре, якби вся ситуація стабілізувалася. Хочеться, щоб нарешті цей коронавірус нас залишив, адже дуже багато людей від цього постраждало. Це проблема планетарного масштабу, тому хочеться аби все це скоріше закінчилося.

Усі вже скучили за тим звичним ритмом і хочеться скоріше до нього повернутися. Командою ми звичайно ж уже хочемо якомога швидше приступити до тренувань як, мабуть, і всі інші команди, хоча вже багато втрачено. Але клуб зі свого боку робив усе для гравців – платимо вчасно зарплати, надавали завдання додому, працювали дистанційно, але за умови непорушення правил карантину. Лікарі також постійно з хлопцями на зв’язку.

– Чи може вплинути цей карантин, ця велика пауза на атмосферу всередині колективу, коли ви зберетеся?

– Не думаю, що пауза може нам зашкодити у цьому плані, а навпаки цей простій має піти тільки на користь командній атмосфері. За це час всі реально зрозуміли цінність життя, здоров’я та справи, якою вони займаються. А футболісту для того, щоб бути футболістом – необхідно жити футболом і в футболі кожного дня, тобто це як кисень для людини. Та й вболівальники вже також скучили за футболом. У місті всі запитують, коли вже футбол розпочнеться? У Волочиську живуть футболом і я бачу, що Агробізнес має велике значення для міста – це дуже радує!

– Маєте вже план поступового виходу з застою до відновлення фізичної форми?

– Форму футболісти підтримують, але достеменно не знаємо, в якому вони стані. Всі вони професіонали, тому, я впевнений, що працюють вдома не покладаючи рук. Я думаю, що відновлення пройде швидко, хоча, зрозуміло, відразу десь футбол не буде таким, як міг би бути безпосередньо після зборів. Ми знаємо, як поступово підвести футболістів до змагань, тренерський штаб Олександра Чижевського у нас дуже кваліфікований.

– На чому особливо треба буде робити акцент при підготовці до відновлення матчів ПФЛ – фізична витривалість, командна взаємодія тощо?

– Якщо нам дадуть хоча б два тижні на тренування, то встигнемо попрацювати як над функціональною складовою, так і над роботою з м’ячем. Перші тури будуть важкими для всіх. Одразу після виходу з карантину на полі буде багато боротьби, адже усі старатимуться завдяки характеру взяти очки.

– Чи важко буде футболістам грати в ритмі єврокубкового графіка, тобто  через два дні на третій?

– Я усвідомлюю всю ситуацію: переїзди, відновлення. Але в нас є два рівноцінних склади, тому очевидно буде ротація. З одного боку це більше негатив, адже не буде стабільності складу, а з іншого – шанс проявити себе матимуть абсолютно всі.

– Чим займаєтеся на карантині?

– Я мав справу з організаційними питаннями, тому працював як і всі в клубі. Завжди є якісь проблеми, які треба підтягнути, до прикладу ми будуємо запасне тренувальне поле абсолютно з нуля. Тому поки є час, такі побутові моменти приводимо до ладу, покращуємо нашу інфраструктуру.

sportarena.com

фото fcab.com.ua

You May Also Like