Тренер «Агробізнеса»: тренерським штабом буде сформоване експрес-тестування

Тренер «Агробізнес» Сергій Ваколюк – про особливості підготовки команди в умовах карантину.

«Сам по собі період виявився нестандартним, але, як кажуть,  вихід є з любої безвихідної ситуації. У месенджері для тренерів та футболістів була створена робоча група. Сама по собі комунікація відбувається або в телефонному режимі, або в режимі он-лайн. Тренерський штаб узгоджує програму підготовки на день чи інший період, футболісти отримують її в групі, виконують і звітують перед нами у вигляді фото або відеозвіту.

Перша частина карантинного періоду, коли ситуація не здавалася ще такою складною як зараз і дозволялася бігова робота, ми практикували бігові сесії. Але коли карантин став жорсткішим, перейшли займатися в режим фітнесу.

Так як ми виконуємо правила карантину, були сформовані завдання в режимі домашнього фітнесу. Застосовуємо вправи для різних груп м’язів. Використовуємо методику табата, задіяна методика пілатесу для розвитку різних груп м’язів, застосовуємо матеріали високоінтенсивного функціонального тренінгу, а також займаємось силовою підготовкою з власною вагою. Все це можна проводити в домашніх умовах, в закритому приміщенні чи обмеженому просторі. Як тренерський штаб вимагає виконання поставлених перед футболістом завдань, так і наголошує на чіткому дотриманню правил карантину.

Коли закінчиться карантин і команда збереться на спільне тренування , тренерським штабом буде сформоване експрес-тестування. Ми його проведемо і, думаю, виявимо хто в якій формі знаходиться, матимемо уяву як команда почувається загалом, щоб далі працювати більш предметно.

 Які фактори після поновлення сезону гратимуть основну роль для досягнення успіху в перших матчах? Зіграє роль комплекс факторів. Такі ключові моменти як технічна підготовка, як тактична підготовка, як фізична підготовка так і психологічна. Залежатиме, в якому стані ми зберемося, як проведемо підготовчий період до відновлення нашого турніру. Вважаю, що кожен з цих факторів відіграватиме важливу роль для досягнення позитивних результатів у перших матчах.

Будемо виходити з тої ситуації, яку запропонують нам організатори змагань. Там теж сидять люди і працюють, будуть визначатися над терміном, який буде відведений для підготовки. Тому відштовхуватимемось від календаря. Який формат нам запропонує керівництво, під такий будемо підлаштовуватися, так і будемо працювати.

Всі команди знаходяться в рівних умовах. Як тільки буде озвучено дату, від якої будуть дозволені тренування командних видів спорту, одразу розпочнемо роботу. Звичайно, хотілося б, щоб це був не експрес-метод, щоб нам дали якомога більше часу на підготовку. Думаю, що люди, які формуватимуть новий календар змагань, розуміють, що для якісної підготовки два тижні буде замало. Але повторюся, скільки часу нам відведуть, в такому режимі й будемо готувати команду», – цитує тренера офіційний сайт клубу.

Фото fcab.com.ua

You May Also Like