Бейдерман: «Готові «боротися» за відновлення чемпіонату»

Президент «Поділля» виступає за продовження чемпіонату в другій лізі.

«Ми будемо наполягати, аби першість відновилася, – розповів сайту «Є» президент хмельницького «Поділля» Євген Бейдерман. – Якщо ж приймуть рішення, що чемпіонат слід завершити за підсумками 22 турів, тоді вимагатимемо, щоб першість визнали такою, що не відбулася. Відповідно, усі результати повинні анулювати».

 «Зараз деякі клуби хочуть, аби результати першості були зафіксовані за підсумками 22 турів. Ми проти, оскільки попереду ще 10 турів і хочемо за спортивним принципом поборотися до кінця за путівку до першої ліги. Якщо чемпіонат зупинять, то вважаю, що тоді підвищення в класі для поки що двох перших команд – тернопільської «Ниви» та житомирського «Полісся», відбудеться не за спортивним принципом. Тоді нехай і нас підвищують!»

Наразі «Поділля» готується до відновлення чемпіонату, який може продовжитися 2 червня. Якщо, звісно, відповідне рішення приймуть на Раді ліг ПФЛ. Футболісти, за словами президента клубу, пройшли тестування на коронавірус і в повному складі тренуються. А ось, до прикладу, тернопільська «Нива» та житомирське «Полісся», за повідомленнями декількох спортивних видань, заявляють про неможливість забезпечити виконання умов медичного протоколу. «Якщо в них немає коштів на тести, тоді як вони планують підвищуватися в класі?, – запитує Євген Бейдерман. – Але побачимо, що говоритимуть на Раді ліг ПФЛ. Ми готові «боротися» за відновлення чемпіонату. Ми хочемо в першу лігу».

Нагадаємо, 21 травня в Києві пройде засідання Ради ліг Професіональної футбольної ліги. На порядку денному лише питання – чи продовжувати чемпіонати в першій та другій лігах.

You May Also Like