«Поділля» може продовжити оренду Олексія Шпака

Молодий хавбек так і не зіграв за «Поділля» жодного матчу.

Взимку «Поділля» домовилося про оренду 21-річного півзахисника «Минаю», вихованця хмельницького футболу Олексія Шпака, але через карантин він встиг зіграти за новий клуб лише декілька контрольних матчів. Термін оренди добігає кінця у цьому місяці.

Щоправда, як повідомив сам гравець, орендна угода може бути продовжена – в разі, якщо у Другій лізі відновлять сезон і клуби домовляться між собою. А поки Шпак тренується разом з «Минаєм».

«Мені зателефонував Василь Васильович і сказав, що я можу повернутися в клуб і набирати форму разом з «Минаєм», – розповів Олексій Шпак в інтерв’ю офіційному сайту «Минаю». – 16 травня мав зіграти останню гру за «Поділля» у Калуш, але так жодної і не зіграв. Поки так. Відновлення Другої ліги, наскільки я чув, під питанням. Але не виключено, що якщо чемпіонат повернеться, то мою угоду продовжать і я повернуся в Хмельницький. Це вже стане ясно пізніше».

 «Перед карантином зіграв декілька спарингів за цей клуб і забив один гол. Загалом, можу сказати, що рівень «Поділля» досить непоганий. Так, не дотягує до «Минаю», але у них все попереду – там молоді та перспективні хлопці. В команді є чимало гравців, які б змогли грати і у Першій лізі. Стадіон в Хмельницькому також в дуже хорошому стані, на матчі «Поділля» приходить багато вболівальників. В місті люблять футбол».

You May Also Like