«Агробізнес» зіграв контрольний матч з «Епіцентром»

Після довгої перерви підопічні Олександр Чижевського знову відчули смак футболу.

23 травня один із лідерів Першої ліги волочиський «Агробізнес» у себе вдома зіграв контрольний матч проти одного із лідерів Аматорської першості України і минулорічного чемпіона Хмельницької області – дунаєвецького «Епіцентра».

Ці команди мали зустрітися у контрольному поєдинку в Туреччині в березні цього року, однак по певних причинах тоді матч не відбувся. Що цікаво, для «Епіцентра» в умовах послабленого карантину цей матч вже став третім, тоді як «Агробізнес» вперше після збору в Туреччині зіграв повноцінний спаринг. Та на хід подій на полі це ніяк не вплинуло – господарі здобули впевнену перемогу з рахунком 5:0.

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Епіцентр» (Дунаївці) 5:0

Голи: Петров, 1, М. Когут, 13, Черненко, 41, Петров, 45 (пен.), Груша, 74

«Агробізнес» 1-й тайм: Артим, Бойчук, Гагун, Слотюк, Захарченко, Курило, Думанюк, Кухарук, Когут М., Черненко, Петров.

«Агробізнес» 2-й тайм: Воробей, Палюх, Юхимович, Бойчук, Думанюк, Кухарук, Семенюк, Когут І., Груша, Семенець, Козьбан