Незабаром стартує чемпіонат Хмельницького з футболу

Цьогорічний чемпіонат міста матиме статус відкритого і розпочнеться вже 8-го червня.

Як повідомляє офіційний сайт Хмельницької обласної асоціації футболу, у новому сезоні участь візьме дванадцять команд: «ЕпіЦентр-К», «Хмельницьк-Млин», «ДБК», «Ракета», «Червона Зірка», «Буревісник-НАДПСУ», «Фенікс-ДЮСШ-1», «Ковчег», «Гладіатор», «Лада-Берлога», «Десна-Агро-плюс», «Случ» (Старокостянтинів).

Формат чемпіонату наступний: на першому етапі команди зіграють кожна з кожною в одноколовому турнірі. Далі команди розподіляться на дві групи: ті що посядуть на першому етапі 1-6 місця та 7-12 відповідно. На другому етапі команди в одноколовому турнірі визначать чемпіона, призерів остаточний розподіл місць.

Календар відкритого Чемпіонату міста Хмельницького з футболу серед команд КФК сезону 2020 (перший етап):

Тур№ п/пДеньДатаГосподаріГостіСтадіончас
І1Буревісник-НАДПСУСлуч
—–2вівт.09.06.2020Червона зіркаЕпіцентр-КДЮСШ-119.00
—–3сер.10.06.2020ДБКДесна Агро-плюсЛокомотив18.30
—–4п’ят.12.06.2020Лада-БерлогаКовчегДЮСШ-119.00
—–5четв .11.06.2020Хмельницьк-МлинГладіаторДЮСШ-119.00
——6пон.08.06.2020РакетаФенікс – ДЮСШ-1ДЮСШ-119.00
ІІ7пон.15.06.2020Десна Агро-плюсРакетаДЮСШ-119.00
—–8вівт.16.06.2020Епіцентр-КХмельницьк-МлинДЮСШ-119.00
—–9сер.17.06.2020ГладіаторСлучРакетник18.30
——10четв.18.06.2020КовчегДБКРакетник18.30
—–11четв.18.06.2020Фенікс – ДЮСШ-1Червона зіркаДЮСШ-119.00
—–12Буревісник-НАДПСУЛада-Берлога
ІІІ13пон.22.06.2020Червона зіркаДесна Агро-плюсДЮСШ-119.00
—–14вівт.23.06.2020Хмельницьк-МлинФенікс – ДЮСШ-1ДЮСШ-119.00
—–15четв.25.06.2020РакетаКовчегДЮСШ-119.00
——16сер.24.06.2020ДБКБуревісник-НАДПСУЛокомотив18.30
—–17четв.25.06.2020ГладіаторЕпіцентр-КРакетник19.00
—–18сер.24.06.2020Лада-БерлогаСлучДЮСШ-119.00
ІV19пон.29.06.2020Фенікс – ДЮСШ-1ГладіаторДЮСШ-119.00
—–20вівт.30.06.2020СлучЕпіцентр-КДЮСШ-119.00
——21сер.01.07.2020Десна Агро-плюсХмельницьк-МлинДЮСШ-119.00
—-22четв.02.07.2020КовчегЧервона зіркаРакетник19.00
—-23четв.02.07.2020Лада-БерлогаДБКДЮСШ-119.00
—–24п`ят.03.07.2020Буревісник-НАДПСУРакетаДЮСШ-119.00
V25пон.06.07.2020ГладіаторДесна Агро-плюсРакетник18.30
—–26вівт.07.07.2020Епіцентр-КФенікс – ДЮСШ-1ДЮСШ-119.00
——27сер.08.07.2020РакетаЛада-БерлогаДЮСШ-119.00
——28четв.09.07.2020ДБКСлучЛокомотив19.00
——29четв.09.07.2020Хмельницьк-МлинКовчегДЮСШ-119.00
—-30п`ят10.07.2020Червона зіркаБуревісник-НАДПСУДЮСШ-119.00
31вівт.14.07.2020КовчегГладіаторРакетник18.30
—–32вівт.14.07.2020СлучФенікс – ДЮСШ-1ДЮСШ-119.00
—–33сер.15.07.2020Десна Агро-плюсЕпіцентр-КДЮСШ-119.00
—-34четв.16.07.2020ДБКРакетаЛокомотив19.00
—-35четв.16.07.2020Лада-БерлогаЧервона зіркаДЮСШ-119.00
—–36п`ят .  17.07Буревісник-НАДПСУХмельницьк-МлинДЮСШ-119.00
VІІ37пон.20.07.2020РакетаСлучДЮСШ-119.00
—–38вівт.21.07.2020Епіцентр-ККовчегДЮСШ-119.00
—–39сер.22.07.2020Десна Агро-плюсФенікс – ДЮСШ-1ДЮСШ-119.00
—–40четв.23.07.2020Хмельницьк-МлинЛада-БерлогаДЮСШ-119.00
—–41четв.23.07.2020ДБКЧервона зіркаЛокомотив19.00
——42п`ят.24.07.2020ГладіаторБуревісник-НАДПСУРакетник18.30
VІІІ43пон.27.07.2020СлучДесна Агро-плюсДЮСШ-119.00
——44вівт.28.07.2020Червона зіркаРакетаДЮСШ-119.00
—–45вівт.28.07.2020КовчегФенікс – ДЮСШ-1Ракетник18.30
—-46четв.30.07.2020ДБКХмельницьк-МлинЛокомотив19.00
—–47четв.30.07.2020Буревісник-НАДПСУЕпіцентр-КДЮСШ-119.00
—–48п`ят.31.07.2020Лада-БерлогаГладіаторДЮСШ-119.00
ІХ49вівт.04.08.2020 СлучЧервона зіркаДЮСШ-119.00
—–50пон.03.08.2020Епіцентр-КЛада-БерлогаДЮСШ-119.00
——51сер.05.08.2020Хмельницьк-МлинРакетаДЮСШ-119.00
—–52четв.06.08.2020ГладіаторДБКРакетник18.30
—–53п’ят.07.08.2020КовчегДесна Агро-плюсРакетник19.00
——54п`ят .07.08.2020Фенікс – ДЮСШ-1Буревісник-НАДПСУДЮСШ-119.00
   Х55пон.10.08.2020РакетаГладіаторДЮСШ-119.00
——56вівт.11.08.2020Лада-БерлогаФенікс – ДЮСШ-1ДЮСШ-119.00
—–57сер.12.08.2020Буревісник-НАДПСУДесна Агро-плюсДЮСШ-119.00
—–58четв.13.08.2020ДБКЕпіцентр-КЛокомотив19.30
—-59п’ят.13.08.2020Червона зіркаХмельницьк-МлинДЮСШ-119.00
—-60четв.13.08.2020СлучКовчегДЮСШ-119.00
ХІ61пон.17.08.2020ГладіаторЧервона зіркаДЮСШ-119.00
——62вівт.18.08.2020Епіцентр-КРакетаДЮСШ-119.00
—–63сер.19.08.2020Хмельницьк-МлинСлучДЮСШ-119.00
—-64четв.20.08.2020Фенікс – ДЮСШ-1ДБКДЮСШ-119.00
65четв.20.08.2020КовчегБуревісник-НАДПСУРакетник19.30
—-66п`ят .21.08.2020Десна. Агро-плюсЛада-БерлогаДЮСШ-119.00
  • Через форс-мажорні обставини у команди “Буревісник-НАДПСУ”, матчі перших 2 турів за їх участі відбудуться в резервні дні.

фото vsim.ua

You May Also Like