Перша ліга продовжиться, Друга ліга фактично завершена

На Конференції ПФЛ у Києві ухвалено рішення щодо весняної частини змагань ПФЛ сезону 2019/20.

– чемпіонат України з футболу серед команд клубів Другої ліги сезону 2019/20 достроково завершити.

– чемпіонат України з футболу серед команд клубів Першої ліги сезону 2019/20 поновити у форматі згідно з Регламентом змагань ПФЛ.
– звернутися до Виконкому УАФ щодо дозволу на проведення матчів чемпіонату Першої ліги сезону 2019/20 із загальною кількістю учасників 200 осіб за умови дотримання протиепідемічних заходів, визначених тимчасовими рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря України та затверджених постановою від 26.05.2020 р. № 27.
– зміни до Регламенту змагань щодо обміну між лігами викласти у такій редакції: команди, що посіли п’ятнадцяте та шістнадцяте місця в турнірній таблиці Першої ліги грають матчі плей-оф з командами, що посіли треті місця в групах «А» та «Б» другої ліги. Господар поля визначається шляхом жеребкування. Етап плей-оф складається з двох матчів, по одному на полі кожної з команд-учасниць.

– Затвердити зміни до плану-календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2019/20 з урахуванням пропозицій та доповнень. Таким чином старт весняної частини змагань у Першій лізі заплановано 24 червня, а базовою датою 30  туру визначено 11 серпня. Дати плей-оф – 15 та 19 серпня.

Рішення Конференції набере чинності після затвердження їх Виконкомом УАФ.

Пресслужба ПФЛ

You May Also Like