Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубку Хмельницької області

Визначилися майже всі учасники чвертьфінальної стадії турніру.

«Іскра» Теофіполь – «Перлина Поділля» Білогіря 0:5 (0:4)

Арбітр: В.Маляр. Асистенти арбітра: В.Нечай, М.Горох. Спостерігач арбітражу: В.Муравський.

«Іскра»: Шклярук (Жарчинський, 0), Буза (Ангелюк, 25), Базалійський, Лазирян –к, Кондрашин, Федіков (Мартинк, 46), Пліщук (Мелкозьоров, 77), Семенов (Пилипчук, 10), Бондар (Казмірчук, 74), Муляр, Агджоян (Шпаченко, 79).

«Перлина Поділля»: Слобоженюк, Самсонюк, Безвещук, Олянчук (Аньол, 82), Моночков, Тітарчук, Тринадцятко, Возніцький –к, Нестерук (Вдович, 59), Євсєєв (Левчук, 74), Вальчук, Швець, 46).

Голи: Безвещук (6), Тітарчук (16), Возніцький (23, 49), Євсєєв (30).

Попередження: Ангелюк (26).

«Евеліна» Ярмолинці – «Сокіл» Соколівка 1:1 (1:1), пен. 3:1

Арбітр: С.Подворний. Асистенти арбітра: А.Старцун, К.Грузевич. Спостерігач арбітражу: А.Руснак.

«Евеліна»: Мердюк, Мельник , Бородій (Белінський, 60), Будніцький, Василів, Козак (Васильчишин, 70), Кухар, Олійник, Ошовський, Стожик, Трембач.

«Сокіл»: Сизов, Д.Сметана (Повелій, 85), Б.Лоборчук –к, Карен Меліцян, Кайрун Меліцян, Бурковський (Хоптяр, 70), Лянскорунський, Атаманчук (Барчук, 46), Самородов (В.Лоборчук, 60), Кучеревич (Бігун, 46), Томчишин (Балагур, 46).

Голи: Мельник (39) – Д.Сметана (5).

Післяматчеві пенальті: Мельник (+), Белінський (-), Кухар (+), Трембач (+) – Карен Меліцян (-), Повелій (-), Бігун (+), Б.Лоборчук (-).

Попередження: Трембач (43), Будніцький (55), Стожик (61), Ошовський (71), Василів (90) – Атаманчук (17), Б.Лоборчук (22), Д.Сметана (22).

ОТГ Стара Синява – «Еліта» Пасічна 0:1 (0:0)

Арбітр: А.Папірович. Асистенти арбітра: К.Даценко, А.Криндисарук. Спостерігач арбітражу: С.Сапешко.

ОТГ: Бондар, Глуздовський (Кузьмич, 89), Глушок, Гноянко –к, Леонтієв, Рефель, Мельніков, Ліщук, Журомський, Кульгук (Паращин, 60), Царик (Гоменюк, 66).

«Еліта»: Шкляр, Глаз (Шевчук, 88), Сулима, Гуменюк, Стецюк –к, Бармак, Гончар, Лусовіч, Барбакар (Таєнчук, 32), Тімофєєв (Середюк, 88), Цехмістер.

Гол: Глаз (57)

Попередження: Таєнчук (42).

Вилучення: Стецюк (75).

«Вікторія» Городок – «Крила Рад» ст. Дунаївці 6:2 (2:2)

Арбітр: А.Літніцький. Асистенти арбітра: М.Матковська, К.Гулювата. Спостерігач арбітражу: В.Бурмич.

«Вікторія»: Вовнянко, Марчук (Смик, 55), Ягозінський, Галкін (Кіт, 46), Генсіровський –к, Бродзянський, Я.Костецький, Шеремета, Буравець (Ветошко, 75), Зубик (Воробель, 78), Ковальчук (Вишневський, 61).

«Крила Рад»: Лянскорунський (Образцов, 61), Пищаль, Зенін (Васильков, 61), Соколюк, Баранов, Піхотко –к, Лизун (Швець, 76), Верещагін, Гонтар, Берест, Борис.

Голи: Я.Костецький (19, 58, 62), Шеремета (38), Буравець (73), Зубик (76) – Зенін (6), Соколюк (16-пен.).

Попередження: Вовнянко (16) – Берест (32), Піхотко (38), Зенін (56), Лянскорунський (58).

«Агробізнес» Нова Ушиця – «Епіцентр» Дунаївці 0:6

Арбітр: В.Маляр. Асистенти арбітра: К.Даценко, А.Криндисарук. Спостерігач арбітражу: В.Муравський.

«Агробізнес»: В.Цимбалюк (Гарнець, 60), Новіцький, Столярчук, Вараниця, Желнов, Жучковський, Голдинський, Ковальчук, Михайловський, Бондаренко, О.Цимбалюк (Суховерко, 26).

«Епіцентр»: Дробний (Котелба, 46), Бадло (В.Кузів, 46), Стрільчук, Ничипоренко, Пліс, Загалевич, Раца (Морозов, 46), Беженар, Федоров (Жмуйда, 46), Івашко , Барбоза .

Голи:  Івашко (16), Барбоза (26, 40), Федоров (44), Беженар (86), Морозов (90).

Попередження: Загалевич (62).

«Олімп» Деражня – «ЛМД-Патріоти» Деражня 4:1 (2:0)

Арбітр: А.Літницький. Асистенти арбітра: М.Матковська, В.Папірович. Спостерігач арбітражу: Т.Криштофор.

«Олімп»: Яновий, Шурміль, Блажко, Гайновський, Величко (Фочук, 55), Ярош, Романов , Тихий (Гуліватий, 55), Молнар (Дуднік, 62), Кошелюк (Князюк, 55), Барсегян.

«ЛМД-Патріоти»: Багрій, Батько (Буртовий, 62), Смаглюк (П.Росовський, 40), Головатий, О.В.Ковальчук (О.М.Ковальчук, 46), Морочківський, Наконечний, Падневич , Сікора (Крищуцький, 46), Р.Росовський, Юрчак (Савчук, 46).

Голи: Ярош (13), Романов (25, 47, 55) – Буртовий (77).

Попередження: Барсегян (43), Романов (63), Блажко (79), Яновий (80), Фочук (82) – Морочківський (47), Наконечний (90+1).

Вилучення: Наконечний (90+2 – друга жовта картка).

ФК «Антоніни» – «Нива» Летичів 1:1 (пен. 4:2)

Арбітр: А. Папірович Асистенти арбітра: В.Нечай, М.Горох. Спостерігач арбітражу: В.Кембровський.

«Антоніни»: Демський, Чижов (Соколовський, 46), Комарівський, Коротаєв, Репецький, Криворучко (І.Семенюк, 61), Михальчук (Синюк, 87), Колеснік, Ковальчук, Фещук (Закордонець, 86), Оцалюк (С.Семенюк, 61).

«Нива»: Пірожков, Синявський (Бабич, 72), Михальчук, Панасюк, Возний (Понятовський, 61), Драганюк (Любчин, 83), Бойчук (Олійнк, 46), Микуш , Віштал (Вербовий, 49), Сірик, Похила.

Голи: І.Семенюк (66-пен.) – Похила (42).

Післяматчеві пенальті: Колеснік (+), Комарівський (+), І.Семенюк (+), Соколовський (+) – Похила (+), Панасюк (-), Микуш (+), Сірик (-).

Попередження: Вербовий (65), Олійник (74).

Матч “Енергетик” Нетішин – “Случ” Старокостянтинів перенесений.

Стали відомі три пари чвертьфіналістів:

“Олімп” Деражня – “Евеліна” Ярмолинці (господаря буде визначено жеребом)

“Вікторія” Городок – ФК “Антоніни” (господаря буде визначено жеребом)

“Еліта” Пасічна – “Епіцентр” Дунаївці

І в четвертій парі чвертьфіналу “Перлина Поділля” Білогір’я чекає на переможця гри “Енергетик” Нетішин – “Случ” Старокостянтинів.

Офіційний сайт ХОАФ

You May Also Like