Епопея з матчем «Діназ» – «Поділля» продовжується

Хмельницький клуб продовжує шукати правди в судових інстанціях.

2-го липня відбулося засідання Апеляційного комітату УАФ, яке розглядало апеляцію хмельницького «Поділля» на рішення КДК УАФ, який відхилив претензії позивача на неправомірність заявки футбольним клубом «Діназ» голкіпера Романа Коростишевського і участь його у матчі 20-го листопада 2019 року.

Щоправда, поки ніякого рішення АК УАФ не прийняв, а вирішив залучити до слухання ФК «Діназ», який раніше чомусь не залучався до цієї справи і переніс розгляд. По дату нового засідання поки не повідомляється.

Нагадаємо, «Поділля» оскаржувало заявку Романа Коростишевського перед очною зустріччю і називало її неправомірною, вказуючи на порушення регламенту і вимагаючи зарахувати команді з Київщини технічну поразку з рахунком 0:3, але Комітет УАФ по статусу та трансферам футболістів і Адміністрація ПФЛ стали на сторону «Діназа». Не побачив порушення і Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ, тому «Поділля» використало своє право оскаржити рішення КДК в АК УАФ. Раніше президент «Поділля» Євген Бейдерман навіть заявляв, що у цій справі готовий дійти навіть до Спортивного арбітражного суду в Лозанні аби довести факт порушення норм із заявки футболіста.

You May Also Like