«Агробізнес» б’є «Рух» і виходить в лідери

В пропущеному матчі волочиська команда в яскравому стилі здолала одного із фаворитів.

«Рух» швидко вийшов вперед у цьому матчу, коли після подачі з кутового Копина вдало зіграв на другому поверсі і переграв голкіпера «Агробізнеса». В середині першого тайму Микола Когут потужним пострілом з-за меж карного майданчика відновив паритет, але вже за хвилину господарі знову були попереду – дальнім ударом в ціль відповів Брікнер.

Після перерви «Агробізнес» намагався не віддавати ініціативу супернику і активно проводив свої атаки, раз за разом змушуючи Бандуру демонструвати свою майстерність. Та на 62-й хвилині і він був безсилий, коли Богдан Семенець отримав передачу з флангу, вдало розвернувся і точно пробив в кут воріт.

А перемогу гостям приніс Іван Когут, який ефектним ударом втілив у гол елегантну передачу Кухарука – 2:3. «Агробізнес» здобув яскраву перемогу і вийшов в одноосібні лідери чемпіонату.

«Рух» (Львів) – «Агробізнес» (Волочиськ) 2:3 (2:1)

Голи: Копина, 9, Брікнер, 29 – Когут М., 28, Семенець, 62, Когут І., 71.

«Рух»: Бандура, Саків, Білий, Коробенко, Мисик, Брікнер (Раті, 82), Мартинюк, Копина (Копина, 79), Синиця (Біленький, 56), Русин, Кондраков (Кухаревич, 61).

«Агробізнес»: Артим, Гагун, Юхимович, Дідик, Курило, Бойчук, Кухарук (Слотюк, 89), Думанюк, М.Когут (Іванченко, 72; Груша, 90+3), Семенюк (І.Когут, 65), Семенець (Козьбан, 65).

Попередження: Кондраков, 34, Саків, 57.

Вилучення: Саків, 90 (друга жовта)

Свій наступний матч «Агробізнес» зіграє 11-го липня в Горішніх Плавнях проти місцевого «Гірника-Спорт».