Чижевський: «Мабуть, суперник більше хотів виграти»

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський – про поразки від «Гірника-Спорт» (2:3).

«В першу чергу хочу привітати команду Гірник-Спорт з перемогою. По грі, зрозуміло, що ситуація отримати на першій хвилині м’яч у свої ворота десь психологічно надломлює футболістів, але загалом в мене претензій до своїх гравців немає, зокрема до їх самовіддачі. Є претензії до деяких футболістів у задній лінії, тому що пропускати такі м’ячі, як сьогодні, вважаю, не маємо права… Якщо взяти побудову гри, – те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях нам реалізувати вдалося. Якщо взяти загалом, то вважаю, що ми не заслужили сьогодні поразку. Але, мабуть, суперник більше хотів виграти і зміг досягнути перемоги», – цитує Чижевського офіційний сайт «Агробізнеса».

«Ті гравці, що вийшли на заміну, додали у командній грі. В середині другого тайму ми трохи перебудувалися. Нам десь не хватило трохи часу. Вважаю, ми б згодом дотисли і зрівняли рахунок. Але то футбол. І нікуди від того не дінешся. Рухаємося далі. Зараз нас очікує дуже важкий матч з Минаєм. Матч за шість очок».

«Самі розумієте, у верхній частині турнірної таблиці завжди себе почувати дуже комфортно. Але і відповідальність подвійна. Піднятись туди дуже важко, а падати вниз можна дуже стрімко. Тепер треба триматися на цьому рівні. І зараз футболісти не мають права гірше грати, ніж як вони грали до цього. Розумієте, сьогодні на атестацію не подали, але, як говорять, апетит приходить під час їжі. І все може кардинально змінитися через тиждень, чи через два. Ми просто виходимо і граємо в свою гру, ту, яку хочемо бачити. А який буде кінцевий результат – подивимось 11 серпня».

You May Also Like