«Агробізнес» вдома поступився «Минаю»

Волочиська команда зазнала другої поразки поспіль.

Гра проходила у достатньо рівній боротьбі, команди намагалися не форсувати події, тому великою кількістю гольових моментів не порадували, але нагоди відкрити рахунок мали. У гостей не використали моменти Оринчак та Машталір, а у господарів Семенець та Кухарук, потужний постріл якого прийняла на себе поперечина.

Далі гра дещо заспокоїлась і активізувалась ближче до фінального свистка, коли Гагун з чудової позиції не зумів влучити у рамку воріт. Відоме футбольне правило зіграло проти «Агробізнеса», коли на 86-й хвилині Оринчак знайшов передачею Машталіра, а той холоднокровно відкрив рахунок у матчі.

Авжеж, господарі кинулися відіграватися, а замість цього нарвалися на стрімку контратаку, яка завершилась призначенням пенальті. Нурієв був точний з одинадцятиметрової відмітки і встановив кінцевий рахунок матчу – 0:2.

Так, були питання до арбітра з приводу його щедрості з жовтими картками на адресу гравців «Агробізнеса», з приводу падіння Семенця у карному майданчику суперника та інших епізодів, але на кінцевий результат це вже ніяк не вплине.

«Агробізнес» – «Минай» 0:2

Голи: Машталір, 86, Нурієв з пенальті, 90+3

«Агробізнес»: Мозіль, Юхимович, Думанюк, Курило, І. Когут (Черненко, 46), М. Когут (Семенюк, 70), Гагун, Дідик (Палюх, 81 Петров, 89), Бойчук, Кухарук, Семенець (Козьбан, 77)

«Минай»:  Попович, Жичиков, Стасюк, Никитюк (Допілка, 62), Маткобожик, Ткачук (Шпак, 15), Голодюк (Машталір, 19), Книш (Ахмедзаде, 46), Пиняшко (Карноза, 75), Оринчак, Нурієв

Попередження: Юхимович, І. Когут, Семенець, М. Когут, Курило, Черненко, Семенюк, Кухарук – Книш, Стасюк, Никитюк

Завдяки цій перемозі «Минай обійшов «Агробізнес» і піднявся на друге місце турнірної таблиці. У наступному турі, 19 липня, підопічні Олександра Чижевського зіграють у Краматорську проти місцевого «Авангарда».

You May Also Like