«Агробізнес» не втримав перемогу над «Авангардом»

В рамках 25-го туру Першої ліги волочиська команда гостювала в Краматорську.

Підопічні Олександра Чижевського були дуже близькі до того, щоб відсвяткувати перемогу після двох поразок поспіль. Після рівного першого тайму і періоду активності у «Авангарда», який завершився нереалізованим пенальті,  гості перехопили ініціативу і створили декілька небезпечних нагод. Одна із них завершилась голом, коли свіжий Іванченко завершив комбінацію за участі Гагуна та Груши.

Після цього «Агробізнес» продовжував створювати гостроту і намагався не відсиджуватися в обороні,  але переможний рахунок так і не втримав. У компенсований час Мурза класно пробив зі штрафного, а м’яч після влучання у стійку відскочив прямо на ногу Сеницькому, який точно пробив у дальній кут – 1:1.

«Авангард» (Краматорськ) – «Агробізнес» (Волочиськ) 1:1

Голи: Сеницький, 90+3 – Іванченко, 74

«Авангард»: Денчук, Сухаров, Мірошник, Сидоренко, Воробей (Дворовенко, 75), Сеницький, Цибульник (Собко, 63), Лобов (Сухомлин, 82), Нехтій, Матяж (Мурза, 75), Кірієнко (Долинський, 67).

«Агробізнес»: Воробей, Гагун, Слотюк, Захарченко, Палюх, Бойчук, Косовський (Іванченко, 46), М.Когут (Семенець, 80), Груша, Черненко (Курило, 77), Козьбан (Петров, 57)

Після цієї нічиєї «Агробізнес» поступився третьою сходинкою турнірної таблиці «Волині», з якою і зіграє у наступному турі, 24-го липня, у рідних стінах.