Собуцький обурений вердиктом КДК та готує апеляцію

Почесний президент «Агробізнеса» не збирається миритися з довічним відстороненням від футболу.

«Це просто шок, брехня, продажність нашої системи. Це просто жах. Якщо людина хоче себе вигородити, що у нього все добре в федерації, закрити якісь гріхи. Кого маю на увазі? Про президента федерації говорю. Якщо вони знайшли жертву – вони глибоко помилилися. Жертвою будуть вони.

Вони хочуть від футболу відігнати людину, який фінансує 23 команди? Будь ласка. Немає питань. Але команду «Агробізнес» та інші я не залишу, якщо вони заважають їм. Вони вже продали місця на цю першу лігу. А я говорив, що потрібно чемпіонат догравати, виявилося – йду проти системи. А я йду за футболом, якщо вони продажні – нехай собі.

Мене покарали як віце-президента федерації. Вчора нам прийшло рішення, що ми не маємо права грати у Волочиську. Костюченко нам вже дзвонив і питав, чи немає у «Агробізнесу» матчів, не зайняті чи стадіони. Вони вже наперед знали, що все мутили. Дзвоню Павелко, питаю, що за історія. Він: «Та ні, я нічого не знаю». Вони прийняли рішення. По-перше, вони не могли його прийняти без КДК. А вчора вже прийняли рішення, що ми не маємо права грати. Вони почали обдзвонювати, щоб нам не дали стадіон в Тернополі чи Хмельницькому. Вони хотіли три очка заробити. Ми домовилися з «Рухом», що зіграємо в Винниках. Дзвонили раніше в Тернопіль і Хмельницький, але не змогли додзвонитися», – цитує Собуцького сайт ua.tribuna.com.

Почесний президент волочиського клубу продовжує наполягати, що не бив арбітра після матчу з «Минаєм»

«Ви знаєте за що його побили? Я раніше не хотів цього розповідати, але зараз мовчати не буду. Так ось. Один ветеран АТО запитав суддю: «Я за твою Батьківщину воював, а ти мене тут «вбиваєш». На що той відповів: «А ти що там робив? Тебе хто туди посилав?» Почалося все з цього. Так, і він вдарив його, бо той його образив… Я не хотів про це раніше казати, бо то вже не про футбол, а про політику. І ми, до речі, звернулися в поліцію з заявою про те, що судді брешуть», – повідомив Собуцький в інтерв’ю сайту ye.ua.

Власник «Агробізнеса» не збирається миритися з цією ситуацію і буде відстоювати свою правоту.

«Звичайно, ми будемо судитися і звертатися в усі інстанції, в які тільки можливо», – підсумував Собуцький в інтерв’ю сайту Football.ua.

You May Also Like