«Агробізнес» знищив на полі «Волинь»

У яскравому стилі волочиська команда переграла одного з претендентів на підвищення у класі.

У непростій ситуації через відсторонення власника клубу від футболу, поза рідною домівкою на нейтральному полі у Винниках, але з характером та бажанням перемагати. Таким ми побачили «Агробізнес» у поєдинку з «Волинню, який завершився справжнім погромом номінальних гостей.

Підопічні Олександра Чижевського дійсно показали чудовий футбол, команда на протязі всієї гри намагалася домінувати на полі, тому такий рахунок не має дивувати.  А нокаутували суперника футболісти «Агробізнеса» вже на старті поєдинку, коли спочатку відзначився Семенюк, а на 21-й хвилині Микола Когут точним ударом з-за меж карного майданчика подвоїв перевагу.

Остаточний рахунок у кінці матчу встановив Черненко, втіливши у гол класну передачу Кухарука.

«Агробізнес» – «Волинь» 3:0

Голи: Семенюк, 3, М. Когут, 21, Черненко, 82.

«Агробізнес»: Мозіль, Петров (Козьбан, 55), Думанюк (Захарченко, 85), М. Когут (Черненко, 73), Курило, Дідик, Гагун, Кухарук (Косовський, 89), Бойчук, Юхимович, Семенюк (І. Когут, 65).

«Волинь»: Литовченко, Сімінін, Михалик (Конкольняк, 88), Приндета, Цюпа (Мартинюк, 46), Чачуа, Рябов, Волошинович (Климець, 62), Кожанов, Хагназарі (Сад, 46), Куліш (Кобзар, 83).

Попередження: Волошинович, 36, Мартинюк, 60

Після цієї перемоги «Агробізнес» повернувся на третє місце турнірної таблиці Першої ліги, а 29 липня навідається у гості до «Прикарпаття».

Фото fcab.com.ua

You May Also Like