Чижевський – тренер туру, Кухарук – гравець туру

За підсумками чергового туру Першої ліги представники «Агробізнеса» отримали відзнаки.

Сайт Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2019/20 та інші номінації.

Тренер туру – Олександр Чижевський

«Складне завдання було у тренерського штабу перед «лобовим» матчем з Волинню: в ситуації, коли під загрозою довічного відсторонення президент клубу, а результати в останніх турах похитнулися, треба було дати бій суперникам із висококласним складом на номінально домашньому полі в іншому місті (через бан волочиського стадіону). І Агробізнес саме переграв лучан, виявившись сильнішим як у створенні моментів, так і в їхній реалізації, а також вдало керуючи грою».

Гравець туру  – Андрій Кухарук

«Кухарук наразі – ключова особистість у середній лінії Агробізнесу. Саме він зв’язує гру різних ліній, веде розпасовку та виконує стандарти. Він міг сам забивати в ворота Волині (пригадуємо перспективний штрафний і неточний удар після багатоходівки з небезпечної позиції). Натомість, Андрій відзначився в підіграші – в першій результативній комбінації в його активі передгольовий пас, а в третій – безпосередній асист, коли своєчасним тонким пасом вивів на ударну позицію Черненка».

Разом з Кухауком до збірної туру потрапив захисник «Агробізнеса» Роман Гагун.

Правий захисник – Роман Гагун

«Дуже потужно відіграв волочиський правий край проти такого сильного потенційно суперника, як Волинь. Саме з цього флангу почалися, по суті, всі три результативні комбінації номінальних господарів, які вимушено приймали лучан у Винниках. Гагуна відзначаємо за якісну гру по всій бровці, пряму гольову передачу на Семенюка (а дебютний гол багато в чому вирішив долю зустрічі), а також активну гру впродовж всього поєдинку з участю в усіх результативних комбінаціях».

sportarena.com

You May Also Like