Відбувся матч пам’яті Віталія Батицького

Друзі зібралися на полі згадати відомого у минулому гравця та тренера.

На поле вийшли дві імпровізовані команди –  «Друзі Віталія Балицького» та «Поділля». В складі «Друзів Віталія Балицького»  були відомі хмельничанам ексгравці «Поділля», зокрема Олексій Сендель, Лев Сергєєв, Руслан Костишин, Ігор Глушок, Євген Шмаков, Максим Горбієвський, Сергій Якубовський, Сергій Розгон та інші.

Склад хмельницького «Поділля» був теж цікавий, на полі були гравці і основи і молодіжної команди, і представники тренерського штабу, навіть лікар команди мав змогу трішки забути про свої прямі обов’язки . З основи були: Олександр Воловик, Ян Морговський, Роман Худік та Артем Галета.

«Поділля» почало активніше, але все ніяк м’яч не йшов у ворота, які у першому таймі захищав Дмитро Матусов. І як кажуть – «не забиваєш ти, забивають тобі», команда «Друзів Балицького» відкрила рахунок, а зробив це Костянтин Мандрик. Та досить швидко «Поділля» вирівняло становище – забив гравець молодіжного складу Артем Іщук. А згодом вивів вперед «Поділля» Ян Морговський (вихованець Віталія Вікторовича).

В другому таймі на полі крім дорослих, з’явилось кілька зовсім юних вихованців Балицького, які намагались допомагати команді «Друзів». Спершу Іщук збільшив рахунок забивши свого другого м’яча в грі, 3:1 на користь «Поділля». Згодом помилка воротаря і один з юнаків скорочує розрив. Та камбеку не сталося. Майстер-клас Олександра Воловика і рахунок стає 4:2. Михайло Федунов, який в першому таймі відстояв на “брамці” зіграв як нападник і збільшив перевагу до 5:2. А вже ближче до фінального свистка команди обмінялися голами. Другий гол у грі забив Мандрик, а у відповідь відзначився Артем Галета. В підсумку «Поділля» перемогло 6:3.