Чемпіонат Хмельницької області. Результати 2-го туру

Вихідними відбулися матчі 2-го туру першості Хмельницької області з футболу.

Група 1

«Цукровик» Старокостянтинів – «Перлина Поділля» Білогір’я  2:3 (1:1)

«Цукровик»: Ващук, Савлук -к (Гапон, 46), Мартиненко, Чубенко, Нехаєнко, Сафронов, Франчук, Маховський (Соломко, 80), Ковтун (Покоюк, 85), Скромінський, Деговець (Орденат, 65).

«Перлина Поділля»: Слобоженюк, Олянчук, Безвещук, Самсонюк, Тринадцятко, Тітарчук,  Євсєєв, Грицик, Возніцький -к (Левчук, 65), Яровий (Нестерук, 86), Мотлюк (Вальчук, 64).

Голи: Савлук (11-пен.), Маховський (60) – Возніцький (26), Тітарчук (73), Олянчук (77).

Попередження: Скромінський (28), Франчук (63), Маховський (66) – Мотлюк (13), Левчук (74).

ФК «Антоніни» – «Лісівник» Шепетівка 1:3 (0:2)

«Антоніни»: Кожуховський, Семенчук, Коротаєв, Криворучко -к (Коносюк, 64), Комарівський, Чижов (С.Семенюк, 46), Колеснік, Оцалюк (Цатурян, 87), Диняк, Фещук (І.Семенюк, 55), Ковальчук.

«Лісівник»: Сидорчук, Скрипка, Давидюк (Тригуба, 3 (Мельник, 67)), Лех, Завістовський, Яніцький -к, Хохолуш (Плакса, 79), Попадюк (Забейда, 72), Нагорняк (Березніцький, 46), Майдачевський, Ситарук (Козак, 23).

Голи: Семенчук (71) – Ситарук (12), Майдачевський (20-пен.), Козак (56).

Попередження: Комарівський (81) – Майдачевський (44).

Матч  «Енергетик-Миклуш» Нетішин – «Іскра» Теофіполь перенесено

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД В ГРУПІ – 1:

М-цеКомандаІВНПМ’ячіО
1Перлина Поділля Білогір’я22006:36
2Цукровик Старокостянтинів21018:33
3Лісівник Шепетівка21014:43
4Енергетик-Миклуш Нетішин00000:00
5ФК Антоніни10001:30
6Іскра Теофіполь10010:60

Група 2

«Случ» Красилів – ФК «Меджибіж» +:- (3:0)

неявка гостей (технічна перемога господарів).

ОТГ Стара Синява – «Нива» Летичів 2:1 (2:0)

ОТГ: Слободянюк, Гноянко -к, Девлиш (Кузьмич, 75), Глушок, Рефель, Паращин (Царик, 62), Міщук (Даценко, 80), Мельніков, Гоменюк (Кучерявий, 46), Сологуб (Симчишин, 56), Учотов (В.Луценко, 80).

«Нива»: Пірожков, Бабич, Панасюк, Возний, Синявський (Любчин, 63), Іванишин (Михальчук, 58), Драганюк, Віштал, Гулько (Бойчук, 24), Похила -к (Сірик, 85), Микуш.

Голи: Мельніков (38, 43) – Михальчук (90-пен.). На 22 хв. Гноянко (ОТГ) – не реалізував пенальті.

Попередження: Паращин (59), Симчишин (81), Кучерявий (90) – Бабич (21).

 «Олімп» Деражня – «Еліта» Пасічна  3:3 (2:1)

«Олімп»: Яновий, Шурміль, Величко -к, Гайновський (Фочук, 46), Дмитренко, Тихий (Демидов, 67), Гуліватий (Скібінський, 76), Кошелюк (Палагнюк, 59), Молнар (Сидорчук, 33), Барсегян, О.Біляк.

«Еліта»: Омельянов, Бармак, Брицький, Глаз, Лусовіч, Мулик, Таєнчук, Соловей, Сулима -к, Тімофєєв, І.Щерблюк.

Голи: Барсегян (7), Молнар (14), Величко (60-пен.) – Глаз (29), Тімофєєв (56), Таєнчук (67-пен.).

Попередження: Гайновський (21), О.Біляк (40), Дмитренко (83).

Вилучення: Яновий (67).

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД В ГРУПІ – 2:

М-цеКомандаІВНПМ’ячіО
1ОТГ Стара Синява22008:26
2Случ Красилів22005:06
3Еліта Пасічна20204:42
4Нива Летичів20112:31
5Олімп Деражня20113:51
6ФК Меджибіж20021:90

Група 3

«Сокіл» Соколівка – «Евеліна» Ярмолинці 1:1 (1:0)

«Сокіл»: Степанюк, Б.Лоборчук -к, В.Лоборчук (Хоптяр, 84), Д.Сметана, Атаманчук (Томчишин, 74), Бурковський (Самородов, 18), Лянскорунський, Балагур, Вівсянко, Кучеревич, Бігун.

«Евеліна»: Гомілко, Ошовський, Берест, Прокопчук, Козак, Трембач (Олійник, 46), Кухар, Будніцький, Борис (Мельник, 76), Токарчук (Белінський, 46), Стожик -к.

Голи: Д.Сметана (40) – Мельник (88).

Попередження: Б.Лоборчук (31) – Кухар (77), Стожик (90).

Вилучення: Б.Лоборчук (90 – друге попередження).

«ЛМД-Патріоти» Деражня – «Вікторія» Городок 4:0 (1:0)

«ЛМД-Патріоти»: Романов, Р.Росовський (Ковальчук, 80), П.Росовський, Ціпко, Головатий (Смаглюк, 62), Наконечний (Сікора, 86), Морочківський, Голяк (Халнєпєсов, 46), Батько (Юрчак, 71), Падневич (Савчук, 66), Буртовий -к (Крищуцький, 76).

«Вікторія»: Столяр (Вовнянко, 80), Марчук (Галкін, 46), Бойко, Генсіровський -к, Новіков, Бродзянський, Ягозінський, Нетеча (Ветошко, 66), Буравець (Воробель, 66), Кіт, Пасічник.

Голи: Ціпко (43), Наконечний (47, 70), Морочківський (88).

Попередження: Морочківський (9) – Бродзянський (32), Бойко (72).

«Агробізнес» Нова Ушиця – «Колос-ОТГ» Дунаївці 5:0 (3:0)

«Агробізнес»: Ковальчук, Столярчук -к, Суховерко, Гребенюк, Новіцький, Осацький, Каленюк, Голдинський, Глуховатий (Желнов, 60), Папроцький (Михайловський, 77), В.Цимбалюк (Жучковський, 79).

«Колос-ОТГ»: Гаврішко (Загороднюк, 46), Решетник, Ганін -к, Пищаль (Іванцов, 52 (Я.Мазур, 74)), В.Підгорний, Черній (Буднік, 46), Монастирський, Лагодзінський (Гавенчук, 46), Залевський, Новіков, Верещагін.

Голи: Гребенюк (8), В.Цимбалюк (22), Новіцький (35, 60), Жучковський (79).

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД В ГРУПІ – 3:

М-цеКомандаІВНПМ’ячіО
1Агробізнес Нова Ушиця21106:14
2Сокіл Соколівка21106:24
3ЛМД-Патріоти Деражня21105:14
4Евеліна Ярмолинці20202:22
5Вікторія Городок20111:51
6Колос-ОТГ Дунаївці20021:100

Офіційний сайт ХОАФ

Вам може бути цікаво