Кухарук: «Ми не могли підвести почесного президента»

Інтерв’ю з героєм минулого туру Першої ліги хавбеком «Агробізнеса» Андрієм Кухаруком.

– Говорити, що я аж герой, не варто, – сором’язливо прокоментував свою перемогу 24-річний футболіст. – Але звичайно дуже приємно отримувати таку індивідуальну нагороду, коли відзначають твою гру – це є своєрідним бонусом до перемоги команди!

– Напевно, ситуація навколо дискваліфікації президента вас додатково мотивувала?

– Так і є. Якось занадто швидко розглянули цю справу дисциплінарні органи, не врахували те, що Олег Михайлович вкладає в футбол серце і душу. Ситуація була вкрай неочікувана і це мотивувало на перемогу. Ми не могли підвести почесного президента Агробізнеса.

– Як гралося на стадіоні у Винниках? Багато часу на адаптацію знадобилося чи швидко підлаштувалися до газону?

– Часу на адаптації нам не знадобилось, адже у Винниках прекрасний газон. Він швидкий і комфортний для гри нашої команди, ми звикли до швидкого футболу. Попри все хотілося б грати на домашній арені, де, хоч і за сіткою, та все ж є наші вболівальники.

– З огляду на турнірну таблицю, це був типовий матч за шість залікових пунктів. Погоджуєтеся, що результат цього матчу складно переоцінити?

– Так і є. Такі матчі прийнято називати за більш як три очки. Він вкрай важливий з огляду на турнірну мотивацію. У нас досить високі амбіції на цей чемпіонат.

– Але ж у Агробізнеса немає завдань підвищитися у класі…

– Це дійсно так, але, повірте, у нас достатньо мотивації. Щонайменше прагнемо до того, щоб закінчити чемпіонат з медалями. Це у світлі останніх подій для нас вкрай важливо зробити. Та і якість нашого футболу, на мій погляд, така, що ми заслуговуємо на комплект нагород.

– Забитий м’яч на третій хвилині безумовно додав команді впевненості у власних силах. Швидкий забитий м’яч — тренерська установка?

– Звичайно, швидкий гол зажди додає впевненості у власних силах. Тренерський штаб нам завжди говорить вдаватися до пресингу від початку матчу. Маємо грати агресивно в атаці,ось ця установка тренера і дала свої плоди.

– На 21-й хвилині Агробізнес забив удруге. Відчували, що після цього голу суперник психологічно зламався?

– Можу сказати за себе, адже я такого не відчував. Попри це, було відчутно, що наша команда почала грати ще більш впевненіше.

– На 82-й хвилині після вашого асисту Черненко поставив крапку у матчі. Награна комбінація?

– Дійсно награємо подібні комбінації, вчимося використовувати такі ситуації на тренуваннях. Але не можу сказати, що все зроблене під копірку – у грі все змінюється дуже швидко.

– Тренер у перерві попросив діяти за рахунком чи продовжувати грати у свій футбол, отримуючи насолоду?

– Тренер нам сказав і в перерві, і перед матчем, щоб ми отримували насолоду від гри. Так воно врешті-решт і сталося.

– Така впевнена перемога без лідера атак Семенця для вас є ще більш цінною? До того ж, ви ще ніколи у своїй історії не вигравали у Волині.

– Повторюся, у нас було достатньо мотивації на цей матч і на фініш в цілому. У нас все виходило в цьому матчі, ми грали в свій футбол і здобули три очки, які для нас дуже важливі. Але ми вже ту гру забули, попереду ще чотири тури.

– У цьому матчі тренерський штаб випустив вісім нових гравців у порівнянні з матчем проти Авангарда. Системна ротація у такому складному графіку є важливою складовою успіхів команди?

– Так, я вважаю, що це дуже важливо саме через щільний графік. Плюс далекі переїзди, тому це одна зі складових успіху команди. У нас кожен один за одного, тому й такий результат.

– Ваша команда грає за схемою 5-4-1, яка дозволяє надійно грати у захисті і швидко переходити в контратаки. Напевно, цей стиль можна назвати фірмовим? Навіть під час ротації складу Агробізнес не відходить від своєї гри.

– Дійсно, ми граємо за цією схемою більшість ігор. Але були й такі, що використовували 4-3-3. Наша схема може змінюватися від суперника чи плану на гру.

Sport Arena

фото fcab.com.ua

You May Also Like