«Агробізнес» мінімально здолав «Прикарпаття»

Волочиська команда продовжує утримувати місце в трійці лідерів Першої ліги.

Черговим суперником «Агробізнеса» стало «Прикарпаття», яке в першому колі здолало волочиську команду на її полі, але реванш не забарився – підопічні Олександра Чижевського здобули мінімальну перемогу.

Перший тайм пройшов за невеликої перваги «Агробізнеса», який гостріше виглядав попереду і втілив у гол один із небагатьох гольових моментів. Це Семенець скористався передачею Семенюка і пробив Новака. Після перерви на полі здебільшого точилась рівна гра, команди обмінювались небезпечними пострілами, але забитих м’ячів другий тайм не подарував.

Завдяки цій перемозі «Агробізнес» закріпився на третьому місці турнірної таблиці Першої ліги, відстаючи на одне очко від «Інгульця» та на три очка від «Минаю».

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 0:1

Гол: Семенець 33

«Прикарпаття»: Новак, Бойко (Бочкур, 71), Борисевич, Француз, Сікач, Воробчак, Геник (Вацеба, 46), Кузьмин (Дитко, 46), Сондей (Дербах, 80), Семотюк (Януш, 68), Барчук.

«Агробізнес»: Мозіль, Черненко (Груша, 60), Думанюк (Косовський, 82), Семенець (Петров, 62), Курило, Дідик, Гагун, Кухарук, І.Когут (Слотюк, 65), Юхимович, Семенюк (Іванченко, 75).

Попередження: Воробчак (60), Бойко (71), Француз (86), Януш (88), Барчук (89) – Мозіль (90+5).

У наступному турі, 3 серпня, у Хмельницькому «Агробізнес» прийматиме МФК «Миколаїв». Початок гри – о 18:00.