Відбулися матчі 3-го туру першості Хмельницької області

В чемпіонаті поступово вимальовуються лідери та аутсайдери.

Група – 1

«Іскра» Теофіполь – ФК «Антоніни»  1:5 (0:1)

«Іскра»: Щерінський, Бондар (Муляр, 44), Середа, Дролюк, Мелкозьоров, Мороз, В.Семенюк, Семенов, Федіков, Мартинюк, Шпаченко -к.

«Антоніни»: Кожуховський, Гуринович, Коротаєв, Криворучко (С.Семенюк, 64), Комарівський, Чижов (Коносюк, 89), Колеснік -к, Фещук (І.Семенюк, 73), Оцалюк (Пилип’юк, 86), Диняк, Ковальчук.

Голи: Мартинюк (52) – Коротаєв (43), Колеснік (53), Оцалюк (79), Комарівський (80), Диняк (81).

Попередження: Бондар (21), Мелкозьоров (36).

«Лісівник» Шепетівка  – «Цукровик» Старокостянтинів 0:1 (0:1)

«Лісівник»: Сидорчук, Завістовський -к, Лех, Яніцький (Березніцький, 56), Тригуба, Скрипка, Хохолуш (Назарук, 47), Майдачевський, Попадюк, Плакса, Ситарук (Козак, 46).

«Цукровик»: Ващук, Франчук (Соломко, 87), Гапон, Чубенко, Нехаєнко, Ковтун (Покоюк, 90+2), Скромінський, Сафронов -к, О.Бабак, Маховський (Івановський, 81)Деговець (В.Бабак, 46) .

Гол: Нехаєнко (25).

Попередження: Плакса (7), Хохолуш (62), Майдачевський (93) – Сафронов (12), Скромінський (54), Чубенко (59), Івановський (84).

Вилучення: Скромінський (90+2 – друга жовта картка).

Команда «Енергетик-Миклуш» (Нетішин) виключена зі змагань, тому команда «Перлина Поділля» Білогір’я звітний тур пропускала.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД В ГРУПІ – 1

(станом на 03.08.2020):

М-цеКомандаІВНПМ’ячіО
1Цукровик Старокостянтинів32019:36
2Перлина Поділля Білогір’я22006:36
3ФК Антоніни21016:43
4Лісівник Шепетівка31024:53
5Іскра Теофіполь20021:110
6Енергетик-Миклуш Нетішин-:-

Група – 2

 «Еліта» Пасічна – ФК «Меджибіж» 8:1 (4:1)

«Еліта»: Гуменюк, І.Щерблюк, Таєнчук, Глаз (Базелюк, 68), Гончар, Брицький, Соловей (Василишин, 68), Бармак -к, Шкляр, Лусовіч (Барбакар, 46), Тімофєєв (Сулима, 46).

«Меджибіж»: О.Трайнич -к, Костик (Алєксєєв, 61), Мисюра, Берлов, Фісенко (Сірук, 46), Федчик, Христофоров, Блонський, Кейлик, Кучер, Слободянюк (Струтинський, 58).

Голи: Глаз (5, 27, 59), Соловей (34), Тімофєєв (38), Бармак (67), Василишин (72, 80) – Блонський (7). На 21 хв. Бармак (“Еліта”) не реалізував пенальті.

Попередження: Лусовіч (6).

Вилучення: Христофоров (21).

 «Олімп» Деражня – «Нива» Летичів 1:2

«Олімп»: Демидов, Шурміль (Величко, 69), Блажко -к, Гайновський, Дмитренко (Кошелюк, 68), Гуліватий, Тихий (Фочук, 76), Романов, Молнар, Сидорчук (О.Біляк, 76), Барсегян.

«Нива»: Пірожков, Синявський, Панасюк, Возний, Бабич (Любчин, 64), Драганюк, Бойчук, Микуш -к, Віштал (Олійник, 87), Сірик, Похила.

Голи: Романов (61) – Микуш (10, 70).

Попередження: Молнар (23), Гайновський (50), Сидорчук (65).

Матч ОТГ Стара Синява – «Случ» Красилів – перенесено на пізніший термін.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД В ГРУПІ – 2

 (станом на 03.08.2020):

М-цеКомандаІВНПМ’ячіО
1ОТГ Стара Синява22008:26
2Случ Красилів22005:06
3Еліта Пасічна312012:55
4Нива Летичів31114:44
5Олімп Деражня30124:71
6ФК Меджибіж30032:170

Група – 3

 «Агробізнес» Нова Ушиця – «Сокіл» Соколівка 1:2 (1:0)

«Агробізнес»: Ковальчук, В.Цимбалюк (Желнов, 52), Суховерко, Гарнець, Осацький, Каленюк, Вараниця, Жучковський, Глуховатий (О.Цимбалюк, 89, Папроцький, Столярчук -к.

«Сокіл»: Степанюк, Д.Сметана -к (В.Сметана, 89), В.Лоборчук, Хомин (Хоптяр, 54), Томчишин, Бігун, Балагур, Атаманчук, Кучеревич, Самородов, О.Семенюк.

Голи: Жучковський (20) – О.Семенюк (59), Д.Сметана (86).

Попередження: Глуховатий (44) – В.Лоборчук (54), Атаманчук (76), Бігун (88), Кучеревич (90+4).

«Вікторія» Городок – «Колос-ОТГ» Дунаївці 3:1 (1:1)

«Вікторія»: Вовнянко, Марчук (Вишневський, 76), Бойко (Кіт, 67), Новіков (Ю.Костецький, 67), Генсіровський -к, Бродзянський, Бедратий (Галкін, 76), Ягозінський, Зубик (Нетеча, 76), Буравець (Радюк, 56), Пасічник (Люблінський, 56).

«Колос-ОТГ»: Осипчук, Гавенчук, Решетник, Ганін (Кліщ, 70), Пищаль, Залевський, Черній (Калащук, 70), Лагодзінський -к, Новіков, Борщун (Я.Мазур, 70), Доротюк.

Голи: Зубик (31, 73), Бедратий (63) – Борщун (16).

Попередження: Новіков (40), Бедратий (51) – Решетник (15), Осипчук (45), Пищаль (53).

«Евеліна» Ярмолинці – «ЛМД-Патріоти» Деражня 1:6

«Евеліна»: Гомілко, Козак, Ошовський, Олійник (Чичановський, 6), Мусатов, Токарчук, Кухар, Василів, Олійник, Стожик -к, Белінський (Бородій, 60).

«ЛМД-Патріоти»: Романов, П.РосовськийГоловатий (Юрчак, 78), Ковальчук, Падневич (Риков, 82), Наконечний -к, Морочківський, Батько (Панасюк, 74), Крищуцький (Савчук, 57), Халнєпєсов (Яцьків, 80), Буртовий (Смаглюк, 78).

Голи: Стожик (10) – Падневич (30), Наконечний (44, 73), Халнєпєсов (67), Морочківський (71), Савчук (89).

Попередження: Ошовський (23), Василів (81) – Батько (49).

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД В ГРУПІ – 3

 (станом на 03.08.2020):

М-цеКомандаІВНПМ’ячіО
1ЛМД-Патріоти Деражня321011:27
2Сокіл Соколівка32108:37
3Агробізнес Нова Ушиця31117:34
4Вікторія Городок31114:64
5Евеліна Ярмолинці30213:82
6Колос-ОТГ Дунаївці30032:130

Офіційний сайт ХОАФ

You May Also Like