«Агробізнес» уникнув поразки в матчі з «Миколаєвом»

Скандальний матч у Хмельницькому завершився бойовою нічиєю.

Залишившись без рідного стадіону, «Агробізнес» змушений був проводити свій домашній матч чемпіонату у Хмельницькому, який вже зачекався великого футболу. Шкода, вболівальникам від цього не легше, адже на трибуни їх офіційно не впускали.

Незважаючи на ці обставини, саме «Агробізнес» перед матчем небезпідставно володів статусом фаворита, але події матчу складались зовсім не по сценарію номінальних господарів. Вже на 20-й хвилині господарем на стадіоні себе відчув ексгравець хмельницького «Поділля» Владислав Охрончук, який відгукнувся на подачу з флангу і головою вразив ворота Мозіля. Щоправда, через декілька хвилин «Агробізнес» зусиллями Семенця відігрався, завершивши перший скандальний епізод у цьому матчі, адже гості наголошували, що гравець господарів ввів м’яч з ауту метрах в десяти від потрібної точки.

Після перерви територіальної перевагою сміливо заволодів «Миколаїв» і постійно проводив хоч і не дуже гострі, але небезпечні випади. Міг оформлювати дубль Охрончук, але відзначився Яворський, який завершив стрімку атаку своєї команди і класну передачу Кравченка.

Авжеж, «Агробізнес» кинувся відіграватися, «обстукав» стійку і поперечину, але зрівняв рахунок вже на фініші матчу, і знову ж таки не без присмаку скандалу, адже в моменті з гольовою атакою на полі лежав вінгер «корабелів» Кравченко, тому гості звинувачували господарів в недотриманні fair play, а бригаду арбітрів – в ігноруванні цього епізоду. Власне, Кравченко згодом був вилучений.

Як би там не було, фінальний свисток зафіксував бойову нічию, яка не вплинула на турнірне становище «Агробізнеса». Підопічні Олександра Чижевського продовжують утримувати третє місце.

«Агробізнес» — МФК «Миколаїв» — 2:2 (1:1)

Голи: Семенець, 25, Когут, 90+2 — Охрончук, 20, Яворський, 68

Попередження: Яворський, 43,Охрончук, 90+2, Біневський, 90+3

Вилучення: Близнюк, 30, Кравченко, 90+4 (друге попередження)

Свій наступний матч «Агробізнес» зіграє 7-серпня в Одесі проти місцевого «Чорноморця».

Фото fcab.com.ua

You May Also Like