ДЮФЛУ: представництво Хмельниччини не змінилося

У новому сезоні Дитячо-юнацької футбольної ліги України візьмуть участь представники Хмельниччини.

У чемпіонаті України в першій лізі сезону-2020/2021 серед команд юніорів U-19 візьмуть участь 38 команд, розподілені на чотири групи. В одній із них традиційно зіграє команда хмельницького «Поділля», якій дісталися в суперники ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ),  «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Буковина» (Чернівці), ФСК «Кристал» (Чортків), ФК «Гірник» (Новояворівськ) та «Динамо» (Львів).

Зіграє хмельницьке «Поділля» і в чемпіонаті ДЮФЛ вищої ліги серед команд чотирьох вікових категорій (U14,U15,U16,U17), яка після створення Еліт-ліги зазнала змін. У вищій лізі «Поділля» потрапило до групи 4, де їх суперниками стануть юнаки з «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Буковинb» (Чернівці), НФК «Ураган» (Івано-Франківськ), СДЮШОР (Ужгород), ДЮСШ ФА (Тернопіль), ФК «Янтарний» (Новояворівськ), «Покрова» (Львів), КОЛІФКС (Костопіль), ДЮСШ «Верес» (Рівне).

О ось у першій лізі ДЮФЛ у двох вікових категоріях (U15, U17) зіграє два представника Хмельниччини – ДЮСШ (Хмельницький) та КДЮСШ ППО ХАЕС (Нетішин). Вони потрапили до групи 5, куди також делеговані команди ТОДЮСШ (Копичинці), ДЮСК «Чемпіон плюс» (Тернопіль), «Спарта» (Чернівці), ФК «Калуш», ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ), ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ), «Вікторія-ліцей» (Івано-Франківськ) та «Темп» (Вінниця).

You May Also Like