Макаров залишив пост президента ПФЛ

Професіональна футбольна ліга невдовзі отримає нового очільника.

«Після того, що сталося, після того, що я побачив на Раді ліг, я прийняв рішення про відставку. Не подіяли наші розумні доводи на цих всіх товаришів. Всі виступаючі були налаштовані на те, щоб висловити мені недовіру і усунути прямо зараз. Без заслуховування мого звіту, без озвучування причин, без аналізу і оцінок. Просто усунути», – заявив Макаров.

Я йду з високо піднятою головою. Ми працювали чесно, чисто і прозоро. Намагалися забезпечити всім клубам рівні умови і розвивати змагання. Перша ліга цього сезону – найкраща мінімум за останні 10 років. Я бачу, що моє подальше перебування починає шкодити клубам. На клуби чиниться тиск, вони через мене страждають. Я цього не хочу. Бажаю всім успіхів. Вдячний клубам, які не піддалися на тиск, а до кінця залишалися на своїй позиції. Поки все. Можливо, пізніше розповімо докладніше».

«Йду я і частина команди. Вже написали заяви спортивний директор, керівники юридичної та маркетингового спрямування, головний бухгалтер. Поки що так», – цитує Макарова сайт Ua.tribuna.com.

You May Also Like