«Епіцентр» з Дунаївців – у фіналі першості ААФУ!

Аматорська команда з Хмельниччини продовжує перемагати.

«Епіцентр» вперше у цьому році, в рамках першості України серед аматорів, зіграв на рідному стадіоні. Оновлене поле приймало півфінальний матч першості ААФУ і стало свідком тріумфу господарів. Шкода, що вболівальників на трибунах не було.

У цій парі важко було визначити фаворита, хоча по іменам все ж таки «ЛНЗ-Лебедин» виглядав переконливіше. Але імена, як відомо, не грають у футбол, тому після рівного першого тайму «Епіцентр» в прямому сенсі слова просто шокував суперника, провівши три голи за сім хвилин – двічі відзначився бразилець Барбоза, а ще один м’яч на рахунку Раци.

Фактично після цього всі питання про переможця були зняті, але досвідчений Івашко добив гостей четвертим голом, на що «ЛНЗ-Лебедин» відповів лише м’ячем престижу у компенсований час.

«Епіцентр» (Дунаївці) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин)

Голи: Барбоза (57, 64), Раца (61), Івашко (78) – Листопад (90+4)

«Епіцентр»: Броварський, Бадло, Кривобедрий (Стрільчук 85), Ничиперенко, Пліс (Черченко 20), Кіцак, Кузів, Бетенар (Івашко 72), Раца, Жмуйда, Барбоза (Морозов 72)

«ЛНЗ-Лебедин»: Козаченко, Бурлін, Кондратюк, Листопад, Калініч, Сафонов (Зуєвич 62), Доронін, Поступаленко (Качур 62), Котляр, Мачуленко (Поплавка 79), Ковпак (Грицай 43)

Таким чином, у фіналі змагань, 16 серпня на полі НТК імені Баннікова в Києві, «Епіцентр» зіграє проти «Вікторії» з Миколаївки.

Фото facebook.com/fcdunaivtsiepicentr

You May Also Like