Хмельницьке «Поділля» оформило ще двох новачків

Нові гравці покликані підсилити захисну лінію та воротарський рубіж.

Як повідомляє офіційний сайт «Поділля», новачками команди стали 36-річний захисник Олександр Жданов (на фото зліва) та 20-річний голкіпер Богдан Шухман. Контракт Жданова  розрахований на 1 рік, а Шухмана – на 2 роки.

Жданов підписував контракт з «Поділлям» ще взимку і був заявлений на сезон, але через карантин та дострокове завершення чемпіонату розіграв угоду і грав на аматорському рівні. Влітку ЗМІ повідомляли, що гравець може продовжити кар’єру в харківському «Металі», але Олександр повернувся у Хмельницький.

Жданов є вихованцем харківського футболу і за свою кар’єру також встиг пограти  за «Гаховик-ХГД» (Харків), ФК «Львів», «Княжу» (Щасливе), «Кривбасс» (Кривий Ріг), «Полтаву», «Слуцьк» (Білорусь), «Колос» (Зачепилівка), «Хапоель» (Бейт-Шеан, Ізраїль), «Бней Сахнін» (Ізраїль), «Маккабі» (Нетанья, Ізраїль).

Богдан Шухман – вихованцем столичного футболу, а останні три сезони провів у складі «Інгульця». Щоправда, зіграв за першу команди лише одну офіційну гру, а нещодавно отримав статус вільного агента.

You May Also Like