Вольова перемога «Агробізнеса» над «Кристалом»

Свій перший матч нового сезону «Агробізнес» завершив важливою перемогою.

І вольовою перемога «Агробізнеса» виявилася не тільки через перебіг подій на полі, адже по ходу другого тайму господарі поступалися з рахунком 1:2, але й через серйозні кадрові проблеми. Одразу шість гравців заразилися корона вірусом і наразі ізольовані, і саме тому до прикладу в заявці на групу у команди Чижевського був всього один голкіпер.

Тим не менше, «Агробізнес» переламав хід гри, яка спочатку складалась за сценарієм господарів, а після двох голів «Кристала» все перевернулося з ніг на голову. Та волочиська команда мала гідну відповідь, коли на протязі двох хвилин Семенюк та Гагун влучними пострілами деморалізували суперника, а незадовго до фінального свистка Черненко з пенальті встановив кінцевий рахунок 4:2.

«Агробізнес» здобув важливу перемогу і в наступному турі, 20 вересня, зіграє на виїзді проти «Металіста 1925».

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Кристал» (Херсон) 4:2

Голи: Гагун, 33, 76, Семенюк, 75, Черненко, 88 (з пен.) – Гливий, 51, Семенина, 59

«Агробізнес»: Артим, Слотюк (Дідик, 64), Косовський (Семенюк, 64), Когут М. (Захарченко, 78), Курило, Черненко, Гагун, Груша, Когут І. (Иванченко, 90+1), Юхимович, Семенець (Петров, 63).

«Кристал»: Восконян, Крутін, Жовтюк, Малиш, Лаптєв (Терзі, 0), Кучер, Цой (Бондаренко, 57), Семенина, Цибульський (Мартян, 88), Гливий, Барладим (Головкін, 71).

Попередження: Гагун, 84 – Цибульський, 72.