Три гравці «Агробізнеса» відзначені за результатами туру Першої ліги

Представники «Агробізнеса» включені у збірну туру та окремі номінації.

Сайт Sport Arena підводить підсумки 2-го туру Першої ліги. Не обійшлося і без гравців «Агробізнеса», які стали головними ковалями перемоги над «Кристалом» (4:2).

До збірної туру потрапили два гравці команди – Роман Гагун та Віталій Груша.

Правий захисник – Роман Гагун

«Так колись Тюрам у півфіналі чемпіонату світу 1998 року забив два м’ячі хорватам. Так тепер Гагун, раніше за Агробізнес забиваючи тільки в серії пенальті в кубку, зробив вирішальний вклад у вольову перемогу над херсонцями. Спершу він відзначався в підіграші, виводячи на чудові позиції Семенця, а потім взявся за справу. Відкрив рахунок після передачі Груші, а потім, вийшовши на ударну позицію після пасу М.Когута, повернув перевагу своїй команді. Виступив асистентом для Петрова у моменті з не зарахованим голом. Два голи – прекрасний вклад від правого фулбека, який переважує хвилинну неуважність, коли він не дограв із Гливим, коли той забивав філігранний «більярдний» гол».

Центральний півзахисник – Віталій Груша

«Багато корисної роботи в центрі поля та між лініями виконав цей гравець. Груша часто виступав безпосереднім учасником, а й то й організатором швидких атак своєї команди. Саме він чудовим пасом після швидкого розіграшу штрафного вивів на воротаря Гагуна, записавши на свій рахунок гольову передачу. Взяв участь і в початковій стадії другої результативної комбінації. Міг забивати й сам, коли гості запанікували й ворота на якусь мить залишилися без голкіпера – там під удар Віталія метнулися кілька суперників».

Гагун не просто потрапив до збірної туру, але й став головним героєм туру. А ось ще один гравець «Агробізнеса» Сергій Семенюк отримав відзнаку «джокера туру»

ДЖОКЕР ТУРА – Сергій Семенюк

«У звітному турі відразу кільком командам вдалися заміни – гравці, що виходили з лави запасних, зробили великий вклад у розгромну перемогу Оболоні над Прикарпаттям, вимушена заміна до початку матчу дозволила Гірнику-Спорт повернутися з Одеси не без очок. А заміни Агробізнесу в матчі з Кристалом взагалі виявилися доленосними. Херсонці почали в Волочиську сміливо, вели в рахунку, коли Чижевський зважився на потрійну заміну. Й уже невдовзі саме гравці, що вийшли на посилення, зрівняли рахунок – Петров (який до того забив «нелегальний», не зарахований гол) асистував, а Семенюк влучно пробив. Надалі забивали тільки господарі, які й здобули вольову перемогу».

Sportarena.com

Фото fcab.com.ua

You May Also Like