Гагун: «Агробізнес» прагне вийти до Прем’єр-Ліги»

Герой туру захисник «Агробізнеса» Роман Гагун – про перемогу над «Кристалом» та перспективи команди.

– Романе, поділіться своїми емоціями від перемоги в престижній номінації? Наскільки ця нагорода для вас важлива?

– Дуже приємно перемагати у такій номінації. Проте, для мене найголовніше, що команда здобула перемогу у непростому матчі. Радий, що вдало розпочали сезон. Перед нами стоїть завдання підвищення у класі, тому маємо досягати результату у кожному матчі.

– Перший тур команда пропускала. На вашу думку, це вам пішло на користь, адже було більше часу на підготовку?

– Кожному футболісту хочеться грати, а не весь час тренуватися. Якщо відверто,  не дуже хочеться бігати, стрибати на зборах(сміється). На мою думку, коротка пауза між чемпіонатами пішла нам на користь.Насамперед ми готуємося до матчів і нам важливо відчувати змагальний процес.

– На 33-й хвилині ви скористалися помилкою Крутіна, вбігли у вільну зону і прицільним ударом влучили у дальній кут. Тренер перед грою акцентував увагу, що треба більш активно тиснути на фланг, де грає молодий футболіст?

– Такої установки не було, просто так склалося. Розвернули атаку на мій фланг і я вбіг в зону. Хочу відзначити хорошу передачу у виконанні Груші. Вважаю, що у тому епізоді помилилися фланговий захисник і фланговий півзахисник Кристалу, адже я граю на позиції правого захисника. Півзахисник Кристалу не дограв епізод. Не можна говорити, що лише Крутін винен у пропущеному м’ячі. Вся команда припустилася помилок і ми за це суперника покарали.

Перед грою тренер нам сказав, що потрібно дотримуватися свого стилю, гнути свою лінію і тоді досягнемо результату. Важливо було зіграти активно, тиснути на захист Кристалу. Чудово, що така наша гра принесла результат.

– Агробізнес повністю перегравав Кристал, але за вісім хвилин пропустили два мячі і були змушені відігруватися. Можливо, занадто рано заспокоїлися і повірили у перемогу? У чому причина такого провального відтинку матчу?

– Зараз складно відповісти на це питання. Вийшли на другий тайм вмотивованими та сконцентрованими. Олександр Чижевський сказав, що важливо забити другий м’яч і тоді гра дещо заспокоїться. На жаль, припустилися помилок і двічі пропустили. Можу сказати, що гравці Кристалу забили з нічого. Думаю, що Іван Гливий сам не очікував, що зможе у тому епізоді забити, але він влучив точно у ціль.

Щодо другого пропущеного м’яча,то суперник скористався нашими помилками і вже змушені були наздоганяти. Ці вісім хвилин стали справжнім холодним душем для нас. Прикро пропускати, коли ти контролюєш гру.

– Другий пропущений мяч ваша команда привезла сама собі. Напевно, гра у захисті – це той компонент, над яким треба працювати у першу чергу?

– Мені здається, що у тому епізоді просто фортуна була на боці гравців Кристалу. Наш захисник вибивав м’яч і після рикошету м’яч опинився у Семенини, який у підсумку забив. Наш воротар не очікував такого розвитку подій, загубив ворота і так ми змушені були вже відіграватися. Збіг обставин посприяв нашому пропущеному м’ячеві. М’яч же міг відлетіти нашому гравцеві або в аут, але фортуна посміхнулася гостям. Будемо працювати, щоб в наступних матчах такого не допускати.

Переконаний, що нам потрібно працювати над всіма компонентами гри, необхідно вдосконалюватися. Якщо ти всім задоволений, то тоді треба завершувати з футболом. Аналізуємо свої помилки і намагаємося їх виправляти.

– За рахунок чого вдалося в останні 15-ть хвилин вирішити долю матчу і здобути перемогу? Можна сказати, що у функціональному плані почуваєтеся чудово, адже вдалося на мобілізувати всі свої ресурси?

– Відзначу, що після двох пропущених м’ячів тренер випустив трьох нових гравців, які допомогли нам перевернути хід матчу. У цьому матчі заміни тренерського штабу спрацювали на всі 100%. Хлопці добре увійшли у гру і можливо, суперник був до цього не готовий.

Наприклад, після передачі Петрова забив Семенюк. Взагалі, після замін почали більше тиснути на ворота суперника, пресингували, створювали моменти і заслужено перемогли. Така наша активна гра змушувала гравців Кристалу помилятися, поспішати.

– На 76-й хвилині після блискучої передачі Івана Когута ви потужним ударом відправили мяча у сітку. Награна комбінація?

Дійсно, тренер завжди вимагає від нас створювати чисельну більшість на фланзі. Крайні захисники  повинні активно підключатися до атаки і забігати за спини півзахисників, щоб створювати ситуацію, коли два наші гравці залишаються проти одного захисника. Для захисника це завжди неприємно, адже йому потрібно стримувати відразу двох суперників. Чудово, що у моменті з другим забитим м’ячем вдалося втілити у життя свої напрацювання. Крайній півзахисник не встиг, а захисник пішов зустрічати Івана Когута. Я вбіг у вільну зону і відправив м’яча у сітку.

– Коли вам озвучили завдання на сезон? Які завдання ставляться перед командою?

– Агробізнес за підсумками сезону прагне вийти до Прем’єр-Ліги. Після хорошого минулого сезону на загальних зборах озвучили це завдання.  Саме на цьому зібранні президент сказав, що ставить перед командою завдання підвищитися у класі.

Що стосується інфраструктури, то керівництво клуби працює над реконструкцією стадіону. Знаю, що хочуть вдосконалювати не тільки трибуни, а й увесь адміністративний корпус. Будівельники вже приїздили, все оглядали. Будівництво має бути масштабним. Наскільки мені відомо, то є певні проблеми, адже це не приватний стадіон, а комунальна власність. Потірбно отримати дозволи від міської влади. Думаю, що будівництву нічого не завадить і ми отримаємо сучасний стадіон.

Sportarena.com

Фото fcab.com.ua

You May Also Like