Чижевський: «Час покаже, в якій стадії ми зупинимось»

Коментар головного тренера «Агробізнеса» Олександра Чижевського після матчу з Ужгородом.

– Такі матчі, як кубкові – вони завжди важкі, який би суперник не був друг ліга, аматори, в таких матчах час від часу оспупається і премєр ліга на першій чи другі лізі, Ужгород – команда дуже хороша – не б’є м’яч “куди попало”, грають в хороший футбол

Ми забили в першому таймі м’яч, але потім команда почала грати не в той футбол, що ми можемо. Є по грі претензії до футболістів. Але команда грає настільки – наскільки їй позволяє суперник. Напевне, нам ваша команда нав’язала свою гру, не дала зіграти, як ми хочемо. Але добре, що перемогли – наша команда йде далі.

– У нещодавному інтерв’ю ви повідомили про те, що Агробізнес боротиметься за Прем’єр-лігу. Що стосується кубкових матчів, наскільки далеко може зайти ваша команда?

– Футбол непередбачуваний. Наскільки ми далі зайдемо? Не на кожен матч зможемо налаштовуватися на 100 відсотків, але будемо налаштовувати своїх футболістів пройти якомога далі. А час покаже, в якій стадії ми зупинимось, хоча не варто виключати, що дійдемо до фінальної-півфінальної стадії. Зараз передбачати дуже важко.

– У новому сезоні це був лише другий матч для вашої команди. У поєдинку з Кристалом здобули перемогу – 4:2. В яких кондиццях перебуває команда? Як ми розуміємо, у Першій лізі не було паузи, щоб відновити сили і вступити свіжими у новий сезон. 

– Зрозуміло, що кондиції в різних команд різні. Тому що в нас перед матчами з Кристалом і Поліссям були проблеми з епідемією. Сім чоловік було на самоізоляції. А це, самі розумієте, 14 днів випадання з тренувального процесу.  Це дорого коштує, тому що ми пройшли збори і перед самою грою пішли на самоізоляцію. Те, що напрацьовували… Ті  футболісти що випали, зрозуміло, втратили фізичну форму. Тепер нам треба надолужувати. Зараз в нас ще не докінця всі футболісти виздоровіли. Чекаємо, коли всі повернуться в стрій. І треба буде підтягувати, щоб всі були в однакових кондиціях. Ну і вже по ходу чемпіонату набирати форму.  Сподіваємось появиться гра якої прагнемо, на яку розраховували. Принаймні, важиво хоча б повернутися до тих кондицій, в яких закінчували попередній чемпіонат

– Закарпатські уболівальники пам’ятають Олександра Чижевського,  виступ у свій час за ФК Закарпаття. Наскільки приємно було повернутися в Ужгород і як давно взагалі не були на Закарпатті?

– Після того як закінчв грати, мабуть приїжджав після того на гру Карпат. Це вже досить давно було, а зараз, зрозуміло, дуже приємно повернутися на цей стадіон. Тому що віддав цьому місту 4 роки і ностальджі залишається, коли повертаєшся в те місто, де віддавав футбольні роки. Тим більше, що це вже було на завершенні моєї футбольної кар’єри гравця.

Радує, що в Ужгороді є команда Прем’єр-ліги, Минай. Хочу побажати ФК Ужгород, щоб вони зростали і стали на Закарпатті міцною командою. Таке місто заслуговує, щоб в них була міська команда високого рангу.

Офіційний сайт ФК «Агробізнес»

You May Also Like