Кубок України: «Епіцентр» впевнено пройшов тернопільську «Ниву»

У матчі другого попереднього етапу турніру «Епіцентр» здобув розгромну перемогу.

Незважаючи на те, що «Епіцентр» грав дома, статус фаворита зустрічі був у старшої по рангу тернопільської «Ниви», яка цього року стартувала в Першій лізі. Та на полі це зовсім не відчувалося, адже господарі контролювали хід гри і заслужено здобули розгромну перемогу, а з нею перепустку в наступний етап.

Вдалий почин у цій зустрічі поклав бразилець Барбоза, який вдало приклався з-за меж карного майданчика. Ще двічі «Епіцентр» відзначився вже в останній пятнадцятихвилинці матчу, коли спочатку Буй головою втілив у гол подачу з правого флангу, а фінальну крапку поставив все то й же Барбоза, який в непростій ситуації переправив м’яч у порожні ворота.

«Епіцентр» (Дунаївці) – «Нива» (Тернопіль) 3:0

Голи: Барбоза, 37,87, Буй, 77

«Епіцентр» (стартовий склад): Чернобай, Бадло, Сениця, Ничипоренко, Червонецький, Беженар, Кіцак, Раца, Р.Кузів, Барбоса, Івашко (к). Запасні: Попович, Апанчук, Лаврук, Кривобедрий, Буй, В.Кузів, Процик. Тренер: Ігор Бадло.

«Нива» (стартовий склад): Єрмолов, Вовченко, Демчук, Ульянов, Сухомлинов, Мороз (к), Малащук, Проців, Гатала, А.Скакун, Кисленко. Запасні: Жупанський, Бідний, Волохатий, Дворовенко, Демченко, Мамешев, Різник, Д.Скакун, Хруставка. Тренер: Ігор Білан.

Жеребкування 1/16 фіналу Кубка України відбудеться 18 вересня.

фото facebook.com/groups/khmeloff

You May Also Like