«Епіцентр» з Дунаївців продовжує свою переможну серію

У себе вдома команда Ігоря Бадла впевнено здолала «Карпати Галич».

У першому таймі господарі володіли відчутною перевагою, але відкрили рахунок лише перед самим свистком на перерву, хоча зробили це дуже ефектно. Барбоза прострілив з лівого краю карного майданчика гостей, Апанчук елегантно відкинув м’яч, а Червонецький пробив впротихід голкіперу.

Після відпочинку «Епіцентр» продовжував атакувати, але ближче до середини тайму прокинувся і суперник, який провів декілька небезпечних випадів. Здавалося, після вилучення Кіцака у гостей буде ще більше можливостей відігратися, але такими обставинами скористалися дунаївчани. У швидкій контратаці Процик класно протягнув м’яч до карного майданчика «Карпат» і переадресував у центр, де Буй метрів з дванадцяти обвідним ударом вклав смугастого у дальню дев’ятку.

«Епіцентр» продовжив свою переможну та суху серію на професійному рівні, і в наступному турі, 26 вересня, зіграє на виїзді проти столичного «Рубікона».

«Епіцентр» – «Карпати Галич» 2:0

Голи: Червонецький, 45+2, Буй, 84

«Епіцентр» (стартовий склад): Чорнобай, Бадло, В. Кузів, Сениця, Нечипоренко, Червонецький, Апанчук, Беженар, Буй, Івашко, Барбоза

«Карпати Галич» (стартовий склад): Вульчин, Матушевський, Кримінський, Марушка, Заваляк, Козак, Лебедь, Поручинський, Танчин, Верещак, Бей

Попередження: Кіцак, 50, В. Кузів, 71 – Заваляк, 35, Садоха, 48

Вилучення: Кіцак, 73 (друге попередження)

Фото facebook.com/fcdunaivtsiepicentr

You May Also Like